faceci.com.pl

Blog tematyczny dla mężczyzn o motoryzacji, technologii oraz biznesie

Poradniki

Smartwatch Samsung do zadań specjalnych. Nowa seria Watch5 dla najbardziej wymagających!

Smartwatch Samsung do zadań specjalnych. Nowa seria Watch5 dla najbardziej wymagających!

Nowa seria smartwatchy Samsung Galaxy Watch5 zapewnia wnikliwe śledzenie snu, spersonalizowane opcje użytkowania i zwiększoną trwałość, aby pomóc w kształtowaniu codziennych nawyków dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia. Nie wiesz który model wybrać? Nie szkodzi, każdy będzie idealny!

Nowy Samsung Galaxy Watch5 wzbogaca funkcje, na których konsumenci polegają na co dzień, a Galaxy Watch5 Pro  — najnowszy i najbardziej zaawansowany model w linii Galaxy Watch  — jest najbardziej wytrzymałym i bogatym w funkcje zegarkiem Samsunga. Te nowe urządzenia są stworzone po to, aby wspomóc użytkowników w realizacji ich celów, wyzwań oraz kamieni milowych, które przed sobą postawili. Bez znaczenia, czy chcesz schudnąć, nabrać tężyzny mięśniowej czy po prostu żyć zdrowo, Galaxy Watch5 i Galaxy Watch5 Pro zawsze służą pomocą.

Jeszcze lepsze zrozumienie Twojego ciała w Samsung Galaxy Watch

Dzięki zwiększonej powierzchni i bardziej bezpośredniemu kontaktowi z nadgarstkiem, nowa seria Samsung Galaxy Watch5 śledzi wskaźniki zdrowia z większą dokładnością niż Galaxy Watch4. Ponadto jego potężny BioActive Sensor 3 w 1 współpracuje z innymi czujnikami z serii Galaxy Watch5, w tym z nowo wprowadzonym czujnikiem temperatury, aby zapewnić użytkownikom dogłębne zrozumienie ich samopoczucia. Czujnik temperatury wykorzystuje technologię podczerwieni do dokładniejszych odczytów, nawet jeśli zmienia się temperatura otoczenia.

Zaprojektowany z myślą o codziennych zwycięstwach, Galaxy Watch5 oferuje niespotykane dotąd, kompleksowe wrażenia, które wykraczają poza aktywność fizyczną i obejmują proces po treningu, odpoczynek i regenerację. Narzędzie do pomiaru składu ciała zapewnia pełny obraz ogólnego stanu zdrowia użytkownika, zapewniając mu odpowiednie podejście do wyznaczania celów, prowadząc go przez spersonalizowane treningi i śledząc postępy. A kiedy nadejdzie czas na odpoczynek, seria Galaxy Watch5 zapewnia użytkownikom dane dotyczące regeneracji, w tym tętno po treningu oraz spersonalizowane zalecenia dotyczące zużycia wody na podstawie utraty potu[1].

Galaxy Watch5 Pro, więcej funkcji i większa trwałość dla profesjonalistów!

Stworzony z myślą o miłośnikach spędzania czasu na świeżym powietrzu, Galaxy Watch5 Pro to najnowszy bohater w portfolio Galaxy Watch. Od wędrówek po jazdę na rowerze i nie tylko, Watch5 Pro jest gotowy na wyzwanie dzięki najwyższej jakości materiałom. Jest wyposażony w ulepszone szkiełko Sapphire Crystal, który jest bardziej odporne na zużycie i wytrzymałą tytanową obudowę, która chroni wyświetlacz dzięki wystającej ramce. Galaxy Watch5 Pro jest również wyposażony w zupełnie nowy pasek sportowy D-Buckle, który zapewnia solidną wytrzymałość oraz eleganckie i wygodne dopasowanie[2]. Smartwatch Samsung to idealne rozwiązanie na każdą okazję!

 Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.


[1] Przeznaczony wyłącznie do ogólnych celów odnowy biologicznej i fitness. Nie jest przeznaczony do stosowania w wykrywaniu, diagnozowaniu, leczeniu, monitorowaniu lub leczeniu jakiegokolwiek stanu medycznego lub choroby. Wszelkie informacje dotyczące zdrowia, do których uzyskuje się dostęp za pośrednictwem urządzenia i/lub aplikacji, nie powinny być traktowane jako porada medyczna. Użytkownicy powinni zasięgnąć porady u lekarza. Nie mierz składu ciała, jeśli masz wszczepiony rozrusznik serca lub inne wszczepione urządzenia medyczne. Nie mierz składu ciała, jeśli jesteś w ciąży. Wyniki pomiarów mogą nie być dokładne, jeśli masz mniej niż 20 lat.

[2] Nie przechowuj urządzenia ani opaski w pobliżu pól magnetycznych. Karty z paskiem magnetycznym, w tym karty kredytowe, telefoniczne, książeczki oszczędnościowe itp., mogą zostać uszkodzone przez pola magnetyczne.

Udostępnij