Tutaj jesteś

Kiedy premiera iPhone 14?

10 lipca 2022 Technologie iphone 14 kiedy premiera


IPhone 14 ma być najnowszym modelem marki Apple. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat jego premiery.

Kiedy premiera iPhone 14?

„IPhone 14 kiedy premiera?” to pytanie, które zadaje sobie wiele osób czekających akurat na ten model. Oficjalna premiera nie została jeszcze ogłoszona, jednak szacuje się, że iPhone 14 wyjdzie we wrześniu 2022 roku. Zazwyczaj z okazji premiery nowych iPhone’ów organizowane są specjalne wydarzenia, które mają za zadanie promować nowy produkt. W ostatnim czasie ze względu na pandemię odbywały się one w formie online. Cena nowego iPhone’a również nie jest jeszcze znana. Specjaliści prognozują, iż iPhone’a 14 w podstawowej wersji w wariancie 128 GB może kosztować w okolicach 4199 zł. Jednak nie jest to potwierdzona informacja, a cena może wzrosnąć ze względu na brak dostępności poszczególnych części.

Zobacz także: Funkcjonalność i satysfakcja, czyli jaki smartfon wybrać dla siebie?

Modele iPhone 14

Firma Apple wydaje zazwyczaj swoje smartfony we wielu zróżnicowanych wariantach i w przypadku iPhone 14 nie ma się to zmienić. Nie jest planowane wydanie wersji mini, która występowała w wariancie 5,4 cala. Jednak prognozuje się, iż pojawi się nowa wersja smartfona, czyli iPhone 14 w modelu Max. Będzie miał większą przekątną ekranu niż standardowy model i możliwe jest jego porównanie do modelu Pro Max, który ma 6,7 cala. Wśród różnych modeli smartfona iPhone 14 prognozuje się następujące:
– standardowa wersja z ekranem 6,1 cala,
– wersja Max z ekranem 6,7 cala,
– Pro z ekranem 6,1 cala,
– wersja Pro Max z ekranem 6,7 cala.

Wygląd iPhone 14

Najnowszej wersji iPhone 14 ma mieć niższą wagę niż modele wydawane przez przedsiębiorstwo Apple wcześniej. Planowane jest wprowadzenie aparatu, który będzie realizował zdjęcia w wysokiej jakości. Główna soczewka aparatu ma mieć matrycę nawet 48 MPix, co jest dość poważną zmianą w stosunku do poprzedniego modelu. Oprócz tego najnowszy model ma wspierać nagrywanie w 8k oraz być wyposażony w autofocus wraz z trybem szerokokątnym. Możliwe jest, że najnowsze modele smartfonów marki Apple zostaną wyposażone w port USB typu C, jednak nie jest to jeszcze w pełni potwierdzona informacja. Być może dotyczy to jedynie wybranych modeli spośród całościowej oferty firmy.

Wydajność iPhone 14

Wśród najważniejszych kwestii związanych z wydaniem najnowszego iPhone 14 można wskazać także jego wydajność, która rośnie w każdym kolejnym modelu. Smartfony firmy Apple charakteryzują się płynnością oraz szybkością działania i są uważane za niezawodne. Zużycie energii w najnowszych iPhone’ach ma być nawet o trzydzieści procent niższe niż we wcześniejszych modelach marki. Dlatego nowy produkt na pewno będzie doskonałym rozwiązaniem dla wielu użytkowników. W związku z wysokimi parametrami jakościowymi robionych zdjęć oraz nagrywanych filmów szacuje się, iż nowy iPhone’a będzie miał sporą pamięć. Jednak pojemność baterii oraz moc ładowania to kwestie jeszcze nieznane. Dokładna specyfikacja nowego modelu firmy Apple prawdopodobnie zostanie podana dopiero bezpośrednio przed premierą smartfona.

https://faceci.com.pl/ile-kosztuje-samochod-elektryczny-i-jego-ladowanie/

Faktoring a wsparcie w okresie wzrostu biznesu

Redakcja faceci.com.pl

Redakcja to zespół ekspertów posiadających głęboką wiedzę na temat samochodów, motocykli oraz innych pojazdów mechanicznych. Ci eksperci są nie tylko pasjonatami, ale również profesjonalistami w swojej dziedzinie, posiadającymi doświadczenie w różnych obszarach branży motoryzacyjnej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?