Numery archiwalne SUBskrypcji >>                                                                             STRONA GŁÓWNA  .:.  KLUB CALIVITA .:.  KONTAKT  

 

KWIECIEŃ  2008 - Newsletter nr 45
- kliknij w link: http://www.faceci.com.pl/subskrypcja45.html

Reakcja Jarisha - Herxheimera a zioła na pasożyty

 


Witam

Czasem otrzymuję od Państwa pytania, dotyczące pogorszenia się stanu zdrowia podczas kuracji oczyszczającej. Inaczej mówiąc - pytania dotyczą pewnych właściwych reakcji po podaniu np. ImmunAid, Virago, Pure Yucca czy ParaproteX. Pragnę przybliżyć Państwu tę ważną dla nas informację dotyczącą prawidłowej reakcji organizmu i omówić, co ona może oznaczać.

Do reakcji takiej może dochodzić w wyniku stosowania oczyszczających produktów naturalnych na skutek ich działania - rozbijania grzybów - drożdżaków, bakterii chorobotwórczych, robaków czy też usuwających wirusy. Proszę zatem dokładnie zapoznać się z zasadami stosowania najczęściej kupowanych produktów ziołowych na w.w. problemy zdrowotne - dotyczy to  szczególnie ParaproteX'u.

Ranking najskuteczniejszych i najlepiej sprzedających się produktów CALIVITA stosowanych na różnego typu infekcje i robaki
 - link: http://www.suplementy-online.eu/topbuy.html
=====================

Reakcja Jarisha- Herxheimera  skutki działania ParaproteX, ImmunAid, Virago, Pure Yucca lub innych skutecznie likwidujących pasożyty ziół.
W czasie leczenia infekcji bakteryjnej spowodowanej chlamydia pneumoniae, gronkowiec złocisty, mykoplasami lub inną bakterią (również podczas wybijania grzybów i robaków), bardzo często występuje tak zwana reakcja Herxheimera (efekt die -off) zwana popularnie Herxem.

Po trzech dniach od podawania silnych dawek ziół wybijających pasożyty, antybiotyków lub Paraprotex, może nadejść oczekiwany kryzys:

- "To było dziwne uczucie, wszystko bolało, ale mimo to czułam się lepiej".

Dziś pacjentka chora wcześniej na boreliozę ( po ugryzieniu komara) wie, że kryzys spowodowany był tzw. reakcją Herxheimera. Bakteria boreliozy ginie, ale przy okazji wydziela szkodliwe toksyny. To znak, że leczenie jest skuteczne.
Jednak w jej organizmie wykryto poza boreliozą aż trzech intruzów współpracujące z nią: pierwotniaka babesję i dwie bakterie - bartonelle i yersinię. Problem w tym, że są to paskudztwa wyjątkowo zgodnie współpracują ze sobą, więc zanim zacznie się leczyć boreliozę, konieczne jest pozbycie się jej kompanów. Sama tylko terapia niszcząca babesję to koszt około 2 tys. złotych miesięcznie. Następnym celem było wybicie bartonelli, a to kosztowało dodatkowych 600 złotych miesięcznie.
- Jedno jest pewne, gdyby nie internet, już bym nie żyła - uważa Magda.

- Wiedza ludzi z całej Polski, która kumuluje się na forach, to potężne narzędzie. Bardzo pomogły mi też studia, podczas których otarłam się o medycynę. Gdyby nie one, miałabym mniejsza siłę przebicia w pouczaniu lekarzy".
   Byl to fragment artykułu   "W kleszczach medycyny. Dopiero siódma choroba, którą lekarze wykryli, okazała się prawdziwa" - www.pomorska.pl

Jest on niezwykle cennym zjawiskiem, mówiącym o tym, że infekcja została wybita, a złe samopoczucie, to pozostające po niej toksyny. Czasem towarzyszyć mogą jej wymioty (np. przy glistach), podwyższona temperatura ciała, bóle głowy lub mięsni podobne jak w podczas przeziębienia czy grypy, ale jest wskazane podawanie leków farmakologicznych. lepiej wzmacniać organizm witaminą C 1000 Plus i podawać Garlic Caps oraz udrożniać koniecznie kanały wydalnicze ( podamy Nopalin lub GreenCare)

Reakcja Herx'a   zachodzi w wyniku powstania endotoksyn które zostają uwolnione z zabitych/ uszkodzonych przez antybiotyki lub zioła typu ImmunAid lub PARAPROTEX bakterii.

Objawem reakcji Herxheimera jest pogorszenie symptomów choroby. Chora osoba odnosi początkowo wrażenie ze zioła czy antybiotyki jej nie pomagają lub nawet szkodzą. W miarę kontynuacji leczenia objawy będą coraz słabsze aż w końcu znikną.

Reakcja Herxheimera w przypadku infekcji chlamydia pneumoniae (cpn)  i mykoplasm może występować nawet rok lub dłużej Najczęstsze objawy reakcji Herxheimera to: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle mięśniowe i kostne, bóle zębów, świąd, wysypki skórne, pocenie się, nieżyt nosa, kaszel, bóle stawów, bóle kręgosłupa, zaburzenia pracy serca, czasowe pogorszenie symptomów neurologicznych np. krótkotrwała utrata pamięci, nadwrażliwość na dźwięki i zapachy, zawroty głowy etc.

Objawy mogą się zmieniać jak w kalejdoskopie. Jedne objawy będą znikać a pojawiać się inne i tak w kółko.

Czasami wszystkie objawy rekcji Herxheimera mogą ustąpić na kilka lub kilkanaście dni, a po tym czasie znowu powrócić.

W końcu objawy będą coraz słabsze aż znikną zupełnie. Przykładowo z gronkowcem z złocistym walczymy do 6 miesięcy, ale z paciorkowcami nawet do roku czasu.

Nie u wszystkich chorych na grzybice, infekcje bakteryjne czy robaczyce, w czasie leczenie będzie występowała reakcje Herxheimera. Chorzy ci jednak, odpowiednio leczeni, również będą się stopniowo poprawiać i wracać do zdrowia.

Oto niektóre inne choroby przy leczeniu których występuje lub może wystąpić reakcja Herxheimera: borelioza, kiła, bruceloza, gruźlica, dur, malaria, gronkowiec złocisty, paciorkowce, gorączka typu Q, robaczyce  i wiele innych. Reakcja Herxheimera może być bardzo nieprzyjemna i czasami trudno ją przetrwać bez substancji pomocniczych typu naturalne suplementy j.w., a szczególnie form błonnika jak Green Care, Nopalin czy Fat Absorber oraz płynnych suplementów takich jak Liquid Chloprhyll, OCEAN21 lub
Polinesian NONI sok.
Więcej -  http://www.zarzyccy.pl/produkty.html  oraz http://www.suplementy-online.eu

WAŻNE!

Z uwagi na możliwość wystąpienia reakcji Jarisha- Herxheimera typowej dla wybijania grzybów, bakterii, wirusów i robaków, PARAPROTEX stosujemy zawsze razem w innymi suplementami naturalnymi w całym zestawie.
Wcześniej nawet na 2-4 tygodnie wprowadzamy poniższe suplementy, a dopiero po wstępnej kuracji dodajemy PARAPROTEX.

Dlaczego to ważne?
ParaProteX działa skutecznie na szkodliwe drobnoustroje i pasożyty wybijając je. Skutek jego działania jest niekiedy rewelacyjny. Jednak ParaproteX nie odblokuje kanałów wydalniczych jeśli będzie problem, nie usunie szybko toksyn po wybitych pasożytach, nie zasiedli jelita w niezbędną florę. To wszystko należy podać oddzielnie.

Zestaw suplementów stosowanych w kuracji razem z PARAPROTEX:

1/ AC Zymes wymiennie z ACIDOPHILUS
2/ GREEN CARE wymiennie z Nopalin
3/ Liquid Chloprhyll wymiennie z OCEAN21 lub Polinesian NONI sok lub kapsułki
4/ Antyoksydanty: C 1000 lub C 500 + Beta Caroten25000 + Pro Selenium + Mega Zinc w leczniczych dawkach lub do celów profilaktycznych stosuje się MEGA PROTECT
5/ Detox Patch  Szczegóły - plastry oczyszczające, skutecznie wspomagające usuwanie toksyn po grzybach, bakteriach i robakach


Dodatkowo w wielu przypadkach pomocne są:

Mega B  lub Super Mega 50 ( neuralgie, bóle)
Garlic Caps
Liver Aid (problemy z watrobą)
Oxymax wymiennie za ParaproteX
Super Coenzym Q10 Szczegóły lub Sublinqual Coenzym Q10  - szczególnie u osób osłabionych , a szczególnie u starszych
Joint ProteX (regeneracja stawów i kolagenu)  Bee Power (szczególnie w infekcjach paciorkowcowych)
Digestive Enzymes ( w problemach trawiennych)
Natural HGH Support (problemy z kolagenem, ochrona i odbudowa tkanek)

Opis produktów tutaj -  http://www.zarzyccy.pl/cennik.html
===================

Pełniejsze szczegóły kuracji -
http://www.gronkowiec.pl/oczyszczanie.html
===================

Jak długo powinny trwać kuracje lecznicze suplementami?

Ciągłe leczenie powinno być kontynuowane do momentu kiedy poczujemy się jak przed chorobą. Może to zająć kilka miesięcy lub nawet lata. Aby mieć całkowitą pewność, że nie jest to chwilowa kilku dniowa poprawa, to po ustąpieniu wszystkich! objawów warto jeszcze kontynuować ciągłe leczenie przez 1-2 miesiące.

W momencie kiedy mamy pewność, że nie mamy już żadnych objawów choroby - przechodzimy na leczenie okresowe.
Suplementy przyjmuje się co 1-2 miesiące przez 2 miesiące.

Nowy materiał o stosowaniu PARAPROTEX -
http://www.gronkowiec.pl/paraprotex.html

Materiał w języku angielskim dla Państwa zagranicznych znajomych tutaj -
link: http://www.e-mycosis.eu/
===================
Rekomendowany przez nas Sklep Internetowy z suplementami CaliVita
- link: http://www.suplementy-online.eu
===================


Na koniec kilka słów odnoście konsultacji dotyczącej stosowania suplementów CaliVita. W tej kwestii proszę konsultować się wyłącznie z osobami, u których zakupiliście Państwo ParaproteX i inne suplementy - czy to przez Internet w Sklepie Internetowym czy na Allegro czy kupiliście produkt osobiście!

Osoby przystępujące do Klubu CaliVita wybierają swojego Konsultanta po to, aby pomagał im w doborze suplementów oraz ich dawkowaniu. Warto dokonać właściwego wyboru Konsultanata, aby później nie było problemu z konsultacjami i brakiem kompetencji osoby, którą Państwo wybraliście zbyt pochopnie na Konsultanta. Kilka przykładów z naszego doświadczenia...
===

Sent: Wednesday, October 04, 2006 8:44 PM

Witam Panią

Dziękuję za dotychczasowe informacje i poświęcony czas. Klubowiczem u jakiegoś bliżej mi nieznanego sponsora zostałem przypadkowo wpisując w google słowo calivita i wybierając na chybił trafił stronę.
Nie znałem zasad, innych sponsorów i.t.d.
Na Państwa stronę wchodzę często bo jest robiona najlepiej, profesjonalnie i z dużą ilością informacji. Zdrowym odżywianiem, medycyną niekonwekcjonalną (i nie tylko) interesuję się od dawna mimo, że nie jestem lekarzem tylko inżynierem.

W związku z tym mam pytanie czy mogę się zapisać do Państwa grupy sponsorskiej...?

Pozdrawiam
Grzegorz W.
===

Sent: Tuesday, October 17, 2006 12:34 PM

Panie Piotrze, na wiosnę prowadziliśmy korespondencję dot. współpracy, nie dogadaliśmy się.
Zapisałem się pod kogoś innego, teraz tego żałuję. Fakt - ta osoba nie ciąga mnie na szkolenia i tu jest błąd.
Teraz wiem że niema to jak dobre wyszkolenie, od tego wiele zależy. Ja nawet osiągnąłem rabat 4% teraz będę miał 7% ale na wiele pytań nie mam odpowiedzi. A jeżeli już się czegoś uczę to i tak z Pana strony.
Muszę Pana przeprosić za swoje zachowanie, jestem głupcem, Pan miał rację.
Teraz rozwiązuję umowę z CaliVita bo wiem, że wiele nie osiągnę. Ale po pół roku zapiszę się znowu i tu jest pytanie do Pana.

Panie Piotrze, czy będzie Pan moim sponsorem za pół roku --- jeżeli Pan mnie nie poprowadzi to ja niczego nie osiągnę, Pan ma sposoby, żona jest świetnym fachowcem, macie Państwo bardzo ciekawe materiały i bardzo skuteczne - sam korzystam z Państwa recept.
Panie Piotrze --- proszę o odpowiedź?

Ja jeszcze dzisiaj wyślę rezygnację do firmy.

Pozdrawiam
Krzysztof G.
===

Do zasad obligatoryjnych dotyczących konsultacji  i podawania ParaProteX lub całego zestawu kuracji należy również, aby Wasz sprzedawca w Sklepie Internetowym lub wybrany konsultant CaliVita, pomógł Państwu w dobraniu takiego zestawu i dawek leczniczych. Jeśli kupujecie Państwo produkt  u kogoś, to należy skontaktować się ze swoim sprzedawcą  w sprawie konsultacji -  na stronie internetowej powinien być widoczny nr telefonu, imię i nazwisko oraz informacja kim ta osoba jest w CaliVita - np. czy
jest to Menadżer?

Zasady konsultacji - patrz REKOMENDACJE I CIEKAWE LISTY
- link: http://www.mangostan.pl/calivita.html
=====================June 22, 2006 11:29 AM

Szanowni Państwo, czy można zapisać się na Darmowy Kurs Zdrowia \"Medycyna naturalna\" nie będąc w Państwa strukturze?
http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_zapis.html

Korzystam z subskrypcji ZDROWIE I ŻYWIENIE (na stornie www.faceci.com.pl/subskrypcja.html  ) i bardzo sobie cenię Państwa wiedzę i zaangażowanie w rozpowszechnianie kultury zdrowia.
Jednocześnie pragnę pogratulować świetnej / wg mnie/ strony http://www.zarzyccy.pl    .

Choć sama jestem technologiem żywności, znajduję tu wiele bardzo ciekawych informacji, do których często wracam. Polecam tę stronę moim znajomym.

Z wyrazami szacunku

Krystyna R.
===

W subskrypcji Darmowy Kurs Zdrowia mogą uczestniczyć wyłącznie Klubowicze zapisani do nas ( grupa RENATA i PIOTR ZARZYCCY) jako Konsultantów na naszych stronach w Internecie lub osobiście, albo do naszych Menadżerów.
Menadżerowie Konsultanci w naszej grupie: Adam Zarzycki, Józefa Wasiak, Bożena Zarzycka, Iwona Lisiak, Małgorzata Ryba, Marcin Radoń, Stanisław Gancarz, Maria Brzdękiewicz oraz my - Piotr Zarzycki i Renata Zarzycka.

Nasz Konsultant wylącznie dla nowych Klubowiczów lub chętnych nimi zostać,  na terenie Wielkiej Brytanii i innych krajów Unii Europejskiej
- link: http://www.e-mycosis.eu/contact.html
   
OFERTA WSPÓŁPRACY

Poszukujemy osób chętnych do współpracy w całej Europie, którzy zostając Menadżerami CaliVita w naszej grupie, chcą spełniać swoje marzenia, a co za tym idzie, pragną realizować w życiu swoje cele krok po kroku.


Pozdrawiam serdecznie

Renata Zarzycka
Gold Palm Menadżer CaliVita International
http://www.zarzyccy.pl
http://www.zarzyccy.com.pl

ZAPYTAJ:

tel. 509970880 (od pn - pt.,  godz. 10.00 - 13.00)

KONTAKT: http://renatazarzycka.pl/kontakt/


 

Click to See Next Image

Renata Zarzycka
Gold Palm Menedżer CaliVita International

http://renatazarzycka.pl/kategoria/wellness/

http://www.zarzyccy.pl/o_nas.html

www.zarzyccy.pl

http://www.zarzyccy.pl/archiwum.html
=======================

Tajlandia 2008 - Galeria z wyprawy

 

 

 

 

 

<<Owoc mangostanu, niezwykle leczniczego owocu Azji

Więcej szczegółów na temat w.w. produktów tu - link: http://www.zarzyccy.pl/cennik.html
 

Poprzednie e-NEWS:

Następny e-NEWS:

http://www.faceci.com.pl/subskrypcja44.html

http://www.faceci.com.pl/subskrypcja46.html
 


Cennik suplementów>>   Zamówienie suplementów >>       Kontakt - zapytaj>>  strona do druku