Rozdział: Archiwalne SUBskrypcji

Numery archiwalne SUBskrypcji >>

PAŹDZIERNIK  2006 - Newsletter nr 28

ZAKAZANA MEDYCYNA - BLIŻEJ ŻYCIA

"Jeśli chwalisz coś czego nie rozumiesz,
to błąd,
ale gorszą rzeczą jest potępianie tego."


- Leonardo da Vinci


Zbyt często pacjenci pod wpływem rozmowy z lekarzem, rezygnują z dodatkowej naturalnej terapii wspomagającej. Brak wiedzy na ten temat w Polsce jest ogromny, nie tylko wśród nas pacjentów, ale przede wszystkim wśród lekarzy.

 Co można powiedzieć o takim lekarzu, który powinien pomagać ludziom, powinien się wciąż szkolić - powinien uczestniczyć w Konferencje Medyczne, czytać najnowsze artykułu i opracowania naukowe profesorów, dotyczące pomocy ludziom chorym na raka i skoro już pracuje w szpitalu  na onkologii i bierze za to pieniądze ( duże z tzw. datków od pacjentów czy też mniejsze z pensji), powinien choć trochę znać się na wspomaganiu naturalnym organizmu, aby ludziom nie szkodzić!

 A tym czasem...  Pani Ela napisała  do nas o swojej wizycie u lekarza onkologa:
"Jestem chora na raka pokazałam lekarzowi specyfiki  skwitował jednym zdaniem
<<ZŁODZIEJE Żerują na ludzkim nieszczęściu>>" ( ???)

Czy ten lekarz mówił o swoim problemie?

Inna Pani - Pani Ziutka od miesiąca leczyła się w sposób naturalny suplementami CaliVita. Omówiłyśmy szczegóły terapii oraz podstawy jej codziennej diety. Ponieważ ma przetokę po operacji, a tam wskutek zainfekowania w szpitalu umiejscowił się gronkowiec, poszła na kontrolne badania do swojego lekarza chirurga jak co miesiąc. Dodatkowo od pewnego czasu po leczeniu antybiotykami, ma na całym ciele widoczne zmiany grzybicze. Zaatakowane są też narządy rodne. Ponieważ należy do odważnych osób, Pani Ziutka badawczo rozpoczęła temat z lekarzem, że: "należy u niej wspomagać cały system immunologiczny, aby on zwalczył infekcje. Powiedziała też, iż wspomaga swoje obecne leczenie suplementami oraz właściwą dietą".

Jak sądzisz, co na to jej lekarz specjalista od zabiegów chirurgicznych?

Pani Ziutka usłyszała od lekarza: 
"gronkowiec czy grzybica... - to nie ma nic wspólnego z immunologią!"

Pani Ziutka doskonale wie, że przed infekcjami chroni nas przede wszystkim nasz silny układ immunologiczny. Im lepiej on funkcjonuje, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo, że zachorujemy. Dlaczego jej lekarz nie znał tych podstawowych zasad zdrowia?

Spis treści:

1/ Filipek był chory na białaczkę - jest zdrowy - żyje!
2/ Wyciągają kasę bez zmrużenia oka?
3/ "Patrycji już nie pomożemy" - mówili lekarze specjaliści
4/ Doktorze - proszę pomóc innym pacjentom z problemami prostaty!
 5/ Kilka historii  klubowiczów i nie tylko - bliżej życia i rzeczywistości, jaka nas otacza:
   a/ "Pani powinna leczyć się u psychiatry!"
   b/ "To Panu nic nie pomoże, szkoda pieniędzy!"
   c/ "Doktorze, Pan też powinien brać Super Koenzym Q10"
   d/ "Na to nie ma lekarstwa, może dziecko z tego samo wyrośnie?"
   e/ Bóle kolana  -  operować czy nie?
6/  Wstrząsająca prawda - leczenie po polsku
7/ Zakazana medycyna naturalna
============================================

 

1/ Filipek był chory na białaczkę - jest zdrowy - żyje!

Fragmenty listów Pani Izy:

"Dzieciom z białaczką lekarze zabraniają dawać świeże owoce i warzywa. Dzieci bardzo często mają dietę wątrobową z powodu toksycznego wpływu "chemii" na wątrobę. Filip też taką miał przez jakiś czas w I protokole leczenia. Wtedy jeszcze nie dostawał Ocean21 ( www.algi.pl ) . 

Przez całe leczenie, które trwa średnio 8 miesięcy dzieci mają od 30 do 40 razy przetaczane koncentraty krwinek czerwonych, płytek krwi i osocze. Filip dostał tylko 1 jednostkę (28.12.2005 a Ocean21 zaczął dostawać od 24.12.05).  Jego leczenie trwa już 5 i pół miesiąca. Do końca zostało niewiele - ponad  miesiąc.

Przed podaniem chemii w tym ostatnim protokole, tj. 03.04.06 poziom Hgb wynosił 13,5 g/dl , a po chemii  11.04.06 spadł  i osiągnął już tylko 11,3 (dostał chemię 3 razy). A więc skutki uboczne są, ale jak na razie słabsze niż w tym pierwszym protokole leczenia. Sądzę, że 5,5 m-ca podawania mu Polinesian Noni ( www.noni.com.pl ) i 4 m-ce - Ocean21 przynoszą świetne efekty!
= = =

Pomagamy innym rodzicom. Między innymi dzięki temu Patryk S. leczony w Chorzowie na neuroblastomę przetrwał trzy serie megachemii przygotowujące go do przeszczepu. Noni zaczął pić pod koniec stycznia 2006 gdy lekarze nie dawali mu szans, bo był to nawrót choroby a organizm nie reagował na chemię. Już kilka dni po tym po raz pierwszy lekarze nie mieli problemu z pobraniem mu szpiku.
Od jutra też kolejny mały pacjent zacznie pić POLINESIAN NONI - 8-letni chłopiec też chory na neuroblastoma IV stopnia. Lekarze dają mu ok. 40% szans, ale jego mama też jest zdecydowana podawać mu Noni.

Przeczytaj więcej na temat leczenia Patryka oraz i tym, że należy szukać naturalnej drogi cofania przyczyn choroby, gdyż okazało się jak bardzo  niebezpieczne dla życia sa przeszczepy>>>

= = =

W szpitalu wszyscy - i lekarze i rodzice nie mogą się nadziwić, że Filip tak szybko przeszedł to leczenie.
Minęło niecałe 7 miesięcy od rozpoczęcia. Inne dzieci mają często nieplanowane przerwy z powodu infekcji, zakażeń i innych powikłań po chemii.
Oczywiście, inni rodzice wiedzą, że to dzięki temu, co mu dodatkowo podajemy. Lekarze pewnie też, ale głośno tego nie powiedzą.

To już 5 miesięcy, jak zakończyliśmy leczenie szpitalne. Gdy lekarz usłyszał, jakie są dobre wyniki powiedział: "albo nie dajecie mu chemii albo trzeba zwiększyć dawki leków" .

Tato Filipka nic nie odpowiedział na co lekarz:
"No Panie Marku, tak szczerze? Bo my też mamy Internet i czytamy..."

Tato Filipka powiedział tylko: "W piątek będziemy w szpitalu to pogadamy".

Pan doktor na wizycie badał Filipa bardzo dokładnie, ale nic nie znalazł.:)
I nic nie wspomniał na temat wyników Filipa ani też o tym, czy podajemy mu chemię  podtrzymującą, czy nie.

Dlaczego doktor nie polecił tak wspaniałego i skutecznego leczenia naturalnego, które chroni organizm dziecka przed wieloletnimi skutkami ubocznymi chemioterapii i tak wspaniale wzmacnia?

Dlaczego to rodzice sami muszą poszukiwać i przekazywać sobie ważne dla życia dziecka informacje poczta pantoflową?

Czy kiedyś wreszcie lekarze odważa się zalecać naturalne suplementy wspomagające bez strachu przed otoczeniem szpitalnym?

 Co byłoby, gdyby mama Filipka usłyszawszy od lekarza tekst  <<ZŁODZIEJE żerują na ludzkim nieszczęściu>> nie podawała synkowi naturalnych preparatów wspomagających Ocean21, Polinesian NONI i Zenthonic?

Więcej szczegółów z historii leczenia Filipka tutaj -
http://www.noni.com.pl/bialaczka.html
============================================


2/ Wyciągają kasę bez zmrużenia oka?

Kolejny przykład to nasz Klubowicz - tata Stasia -  chłopca z objawami autyzmu.

Od kilku miesięcy Staś stosuje produkty CaliVita jak na stronie
-  link: http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/historie9.html

Co napisał do  nas Tato Stasia:
" - rodzicom się wydaje, że wszystko ma się ku lepszemu - my to obserwujemy  - wizyta w klinice neurologii - pani psycholog twierdzi, że najpewniej STASIU nie jest autystyczny tylko coś go blokuje
 - wizyta w fundacji psychologicznej-obserwacja Stasia przez 4 panie - opinia  jest coś ze spektrum autyzmu"

Widać wyraźną poprawę, ale...

Kiedy Pan Henryk chciał się pochwalić, jakie to produkty stosuje,  po których jest taka spektakularna poprawa - dostał " po uszach".

Jak napisał do nas:
" ... pani doktor rodzinna bardzo grzecznie mnie spławiła odnośnie zastosowania suplementacji pomimo, że ma specjalność neurolog dziecięcy. Jej zdanie to " wyciągają kasę od biednych ludzi bez zmrużenia oka" , a wiec tu nie dostanę pomocy. Nie mam do niej większych pretensji bo również  w klinice i w fundacji reprezentowano podobną opcje. Dlatego bardzo proszę pomóżcie ..."

Czy Ci lekarze i specjaliści nie byli na żadnej Konferencji Medycznej i nie słyszeli o dobroczynnym działaniu OMEGA3 na mózg w autyzmie, w ADHD, na poprawę koncentracji u dzieci słabo uczących się i pomocnych w innych chorobach układu nerwowo - mózgowego?

Myślę, że zawsze lepiej więcej wiedzieć o OMEGA3, zanim zaskoczy Ciebie lub najbliższych choroba i spotkasz niedouczonego lekarza na swojej drodze.

Tłuszcze życia - sekret Omega 3 -  link: http://www.suplementy-online.eu/sekrety-6.html 

Dlaczego tam gdzie powinniście Państwo otrzymać najlepszą i fachową pomoc, ludzie - tzw. specjaliści nie mają zielonego pojęcia o tym jak faktycznie pomagać?
Lekarze neurolodzy dzieciom z autyzmem podają psychotropy ...  i to ma być leczenie przyczynowe  czy tylko objawowe -  działanie na skutek bez faktycznego leczenia przyczyn choroby?

Podobnie kiedyś, Pani Justyna  - mama Kubusia dostała burę od lekarza specjalisty neurologa, że zamiast zalecanych psychotropów, podaje Kubusiowi jakieś tam -  jak określił  - "pierdoły" - chodziło o  sok Polinesian NONI, OMEGA3 , Nopalin, ParaProteX, OCEAN21  i inne tam...

Historia Kubusia tutaj
 -  linki: http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/historie8.html

Kubuś, Staś i wiele innych dzieci przeszło kuracje  produktami:
Nopalin,
AC ZYMES,
Polinesian Noni liofilizowany (najlepszy),
Garlic Caps,
C500/ C1000 ,
ParaProteX
Ocean21
Stress Management B compex
Rhodiolin
Protect 4 Life
oraz wiele innych.

Opisy produktów tutaj -  www.zarzyccy.pl/produkty.html i tu  http://www.suplementy-online.eu/

Rodzice tych dzieci byli zadowoleni z kuracji, gdyż w wielu przypadkach dzieci zostały do tego stopnia wyleczone, iż nie określało się ich już jako autystyczne. Przy okazji poprawa zdrowia ogólnego była znacząca - przestawały chorować, a przy okazji ich rozwój był prawidłowy i w niczym nie ustępował ich rówieśnikom. Ostrożnie też stosowano szczepionki i antybiotyki lub rezygnowano z nich zupełnie. Im szybciej  małe dzieci rozpoczynały kurację, tym większe szanse miały na regenerację rozwijającego się mózgu i układu nerwowego. Im starsze dzieci - tym coraz trudniej było usunąć pewne zmiany, które towarzyszyły im od lat - rodzice jednak notowali sporą poprawę w poprawie zachowaniu dziecka i w jego kontaktach międzyludzkich.

W każdym przypadku czy to u małych czy u zwiększyć dzieci stosowaliśmy odpowiednie żywienie bez cukru, bogate w wiele cennych składników -  szczegóły tutaj - link:
http://www.gronkowiec.pl/dieta.html
http://www.faceci.com.pl/dieta.html


Szczegóły na temat chorób ADHD czy autyzm tutaj
- http://www.noni.com.pl/autyzm.html  i www.noni.com.pl/ADHD.html

==================

3/ "Patrycji już nie pomożemy" - mówili lekarze specjaliści

Na początku listopad 2005 zgłosiła się do nas Pani Halina, której przyjaciółka od blisko roku miała ciężko chorą córeczkę na gruźliczaka mózgu.
Zaczęło się od grypy, a skończyło na chorobie zagrażającej życiu.
17-letnia dziewczynka po kilku operacjach mózgu była zupełnie sparaliżowana, a lekarze po coraz bardziej pogarszającym się stanie dziecka, nie wiedzą jak mogą jaj pomóc, delikatnie  "odstawili dziewczynkę na bocznicę".

Mama liczyła na pomoc, gdyż dziecko leżało w poznańskim szpitalu pod opieka personelu medycznego.
Pewnego dnia przypadkiem podsłuchała rozmowę lekarzy, że dziecku już nie potrafią pomóc i... niech musi sobie tak jeszcze poleżeć...
Mama Patrycji  w tym momencie nagle zrozumiała, że została zdana tylko na siebie i  zaczęła rozmyślać co zrobić?

Poszukiwała pomocy. Dzięki Pani Halinie - naszej Klubowiczce z Poznania (Szamotuły), pomoc taką uzyskała szybko.

Ponieważ dziewczynkę karmiono tylko sondą, zgodnie z moją sugestią, podałyśmy jej OCEAN21 (
www.algi.pl )  - pokarm w płynie zawierający wszystkie niezbędne składniki do życia i prawidłowego funkcjonowania organizmu  oraz Polinesian Noni ( www.noni.com.pl/noni_porzadki.html ) w soku liofilizowanym, który zawiera cenne enzymy tak doskonale działające na mózg w chorobach psychicznych i układu nerwowego.

Uwaga!

NONI pasteryzowane nie zawiera enzymów ( http://www.faceci.com.pl/enzymoterapia.html )  i wielu składników leczniczych, które giną w temperaturze pasteryzacji.

Więcej ważnych szczegółów: pasteryzacja  (  http://www.noni.com.pl/pasteryzacja.html   ), liofilizacja ( http://www.noni.com.pl/liofilizacja.html ), inne ważne
porównania -  http://www.faceci.com.pl/subskrypcja21.html .

Więcej -  http://www.noni.com.pl/noni_klucz.html


Po miesiącu dziewczynka zaczęła poruszać paluszkami nóg i rąk. Chciała coś powiedzieć, ale nie mogła.

Lekarze zainteresowali się dzieckiem i chcieli przejąć większą kontrolę, proponując kolejne zabiegi operacyjne.

Matka miała dylemat, ale nie zgodziła się absolutnie na kolejna operację.

A co Ty byś zrobił/ ła na miejscu mamy Patrycji?

Po kolejnych 2 tygodniach tej kuracji, dziewczynka podnosiła już pupę do przebierania pościeli, co pomagało w pracy nieco zdziwionym pielęgniarkom.

Na święta mam wypisała ją ze szpitala. Dziewczynka zaczęła siedzieć. Wtedy ruszył cały system oczyszczania układu oddechowego - wypluwała ogromne ilości śluzu i paskudnej flegmy z organizmu.


Podałyśmy dodatkowo Garlic Caps, C 1000 i Omega 3.

W dniu 26.01.2006 otrzymałam SMS z wiadomością:
"Patrycja coraz więcej mówi, chce chodzić sama, ćwiczy picie herbaty i je małe posiłki. Zadaje coraz wyraźniejsze pytania."

SMS z dnia 27.01.2006:
" Wczoraj wieczorem mówiła bardzo dużo i wyraźnie, natomiast prosiła żeby nie zmieniać pampersa bo jest suchy. Przeczytała nagłówek z gazety, trochę zapomina. Wczoraj BYŁA SUPER!"

Historię Partycji z pewnością będzie można przeczytać na powstającym obecnie serwisie rodziny Państwa Grzesiaków  z Szamotuł, który opracowuje Michał - syn Pani Haliny.

My również cieszymy się z sukcesów i silnej woli zdrowia i życia Patrycji -  niech się wzmacnia każdego dnia sokiem Polinesian NONI i OCEAN21 i niech będzie coraz bardziej zdrowsza.

Obecnie jest tam również ciekawy opis historii chłopca z łuszczycą - zobacz tutaj
 - link:
http://www.grzesiak.calivitalider.pl/ 

==

Aktywność przeciwgruźlicza surowego owocu NONI  - opis tutaj -
www.noni.com.pl/zakazenie.html

List z dni 28.05.2009 godz.: 7:30 po ponad 3 latach kuracji suplementami CaliVita
Dzień dobry. Minęły już cztery lata zmagań z moją chorobą. Dziś czuje się dobrze jestem samodzielna nie biorę żadnych leków oprócz profilaktycznego picia Noni. Nie pamiętam pobytu w szpitalu lecz z opowiadań wynika że było tragicznie. Powrót do samodzielności był długi, ale przyniósł efekty trzy lata ćwiczeń postawiły mnie na nogi. Dzięki temu że moi rodzice zaufali i uwierzyli w cudowna moc CaliVity jestem wśród żywych. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam serdecznie. PATRYCJA Z RODZICAMI
============================================4/ Doktorze - proszę pomóc innym pacjentom z problemami prostaty!

Pewnego dnia zadzwonił nasz Klubowicz, wstrząśnięty postępowaniem swojego lekarza.

Kiedy po zastosowaniu Pro State Power, chciał podzielić się tą wiadomością z doktorem oraz pomóc innym ludziom, ten podarł wydrukowane dla niego materiały informacyjne, a opakowanie ProState Power rzucił o ścianę.  Nie było ważne, iż nasz Klubowicz był bardzo zadowolony z produktu, który tak dobrze zadziałał, ale leków nie stosował od lekarza. Nasz Klubowicz tłumaczył, że chciał tylko pomóc innym pacjentom, alby ten lekarz również mógł im pomóc...

Dobrze wiedzieć więcej o PRO STATE POWER, zanim zaskoczy nas choroba
-  link: http://www.prostata.zarzyccy.pl/prostate.html

Jak to jest z tą pomocą?
Zobacz również tutaj  -  http://www.noni.com.pl/prostata.html
============================================

5/ Kilka historii - bliżej życia i rzeczywistości, jaka nas otacza:

a/ Pani powinna leczyć się u psychiatry!

Pani Ela ze Stalowej Woli od lat męczyła się z dziwnym bólem, który opanował cały jej organizm. Najbardziej dokuczał jej ból głowy, gdyż nie mogła się skoncentrować i normalnie żyć.
Seria lekarzy i specjalistów nic nie wykazała, seria badań wykazała doskonały stan zdrowia!
Po kilku latach "gnębienia" swoją choroba lekarzy, usłyszała - "Pani to powinna leczyć się u psychiatry".
Lekarze nie chcieli jej wierzyć, iż tak bardzo cierpi, o rentę nie mogła się nawet starać - wyniki wszystkich badań jakie jej zrobiono były w normie i nie wykazywały żadnej choroby.
Któregoś dnia Pani Ela w Internecie znalazła interesujące ją materiały, otworzyła szeroko oczy w nadziei, że to jest to, i zadzwoniła do mnie.
Rozmawiałyśmy dość długo, poleciłam jej jeszcze kilka stron z informacjami na temat jej problemów zdrowotnych. Ustaliłyśmy kierunek terapii i tak o się zaczęło.
Jak sądzisz, na co cierpiała Pani Ela?

To była niesklasyfikowana w Polsce choroba zwana w USA "Fibromialgia" ( wszystko mnie boli).
Jak myślisz, co mogło być jej przyczyną?

Tak, tak - to tak jak w większości przypadków -  przyczyna - grzyby bytujące w organizmie w ogromnej ilości wraz z ich toksycznymi odchodami.
Przecież nasza współczesna medycyna w ogóle nie zwraca na ten fakt uwagi.

Pisaliśmy o tym wielokrotnie
Ciąg dalszy historii przeczytasz  tutaj -
http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr200512.html 


b/ "To Panu nic nie pomoże, szkoda pieniędzy!"

Pan Cezary jak wiele innych osób, walczy z grzybicą Candida Albicans u siebie i swojej żony od dłuższego czasu. Przeszedł różnych specjalistów, zastosował polecone leki i. szukał dalej.
Kiedy rozpoczął kuracje AC Zymes i NONI + dieta, oboje z żoną zauważyli lekką poprawę. Na kolejnej wizycie u swojego lekarza pochwalił się, że stosuje teraz naturalne środki i co doktor o tym sądzi?

Jak brzmi często w takich przypadkach odpowiedź Twojego lekarza?

- "To Panu nic nie pomoże, szkoda pieniędzy!

Lepiej niech Pan zastosuje ten lek ......"

Pan Cezary uśmiechnął się i stwierdził szczerze - "Panie doktorze, ten lek stosowałem już 2 razy"
"I co" - zaciekawił się lekarz

"Nic mi nie pomógł" -  odparł Pan Cezary.
Pan Cezary rozpoczął obecnie drugi etap kuracji i podaje ParaProteX.

 Być może za jakiś czas, sam opisze swoją ciekawą historię, aby pomóc wielu potrzebującym ludziom - ludziom, którzy również usłyszeli od swoich lekarzy:
"To Panu nic nie pomoże, szkoda pieniędzy!"
ParaProteX pomógł setkom ludzi w ciężkich schorzeniach, ale  konieczne jest stosowanie go ze zrozumieniem, przez wiele miesięcy, aby cofnęły się wszystkie zmiany, aby nie dopuścić do ponownego rozwoju infekcji. Szerszy opis stosowania tutaj -  www.gronkowiec.pl/oczyszczanie.html


c/ "Doktorze, Pan też powinien brać Super Koenzym Q10"

Pewien specjalista, starszy lekarz kardiolog z Rzeszowa, będąc po baypasach i z rozrusznikiem w sercu, nie potrafił wcześniej skutecznie zapobiec swoim chorobom, mimo, iż istniej profilaktyka suplementacyjna.
Nie stosował właściwej profilaktyki suplementami, być może zabrakło mu wiedzy na ten temat. Nie stosował też pewnie odpowiedniej diety. Jest idealnym przykładem lekarza -  jakich wielu - który sam ze sobą nie potrafił sobie poradzić, a radzi innym i "niby ich leczy".
Czy chciałbyś/chciałabyś korzystać z porad u takiego lekarza?

Jedna z naszych Klubowiczek, której dzieci są również lekarzami od lat stosuje suplementy CaliVita a wśród nich Super Co Q10. Na jednej z wizyt u wymienionego wyżej lekarza, pochwaliła się, że te doskonałe wyniki, jakie Pan doktor widzi, to nie działanie jego leków, ale Super Coenzym Q10.
Doktor prawie wściekł się i okrzyczał pacjentkę, że leczy się sama, zamiast korzystać z jego wieloletnich doświadczeń i leków farmakologicznych. Nasza Klubowiczka jednak nie przestraszyła się, a raczej przyjaźnie i w swojej wieloletniej sympatii do lekarza jako człowieka, podpowiedziała doktorowi:

"Doktorze, Pan też powinien brać na swoje serce po baypass'y Super Koenzym Q10. Ja czuje się po nim wyśmienicie!"

Informacje na temat dobroczynnego działania koenzymu
 - http://www.suplementy-online.eu/details-31.html
   www.faceci.com.pl/koenzym.html
  http://www.repix.ihe.pl/mal_inf_7_coenzym.html
oraz artykuły:
  http://www.faceci.com.pl/coenzym.html  ,
  http://www.faceci.com.pl/koenzym_art.html
  http://www.faceci.com.pl/wasiak_jozefa.html
  http://www.faceci.com.pl/koenzym.html
  http://www.faceci.com.pl/koenzym_parkinsona.html
 http://www.faceci.com.pl/parodontoza.html


d/ "Na to nie ma lekarstwa, może dziecko z tego samo wyrośnie?"

Oliwia (12 lat) z Częstochowy dostała strasznej wysypki na twarzy. Diagnoza lekarska nie wróżyła nic dobrego: nieuleczalna alergia skórna - fotoalergia.
Wysypka mogła zniknąć samoczynnie lub nie i na dodatek wszystko mogło przeciągnąć się nawet 18 roku życia, a nawet dłużej. Zalecono jej brak kontaktów ze słońcem i wodą, co przy jej temperamencie było niemożliwe do zrealizowania. Jak się okazało, medycyna nie miała skutecznego środka na taki typ alergii,  a kolejni specjaliści rozkładali ręce i powtarzali:

"Na to nie ma lekarstwa, może dziecko z tego wyrośnie?"
W lipcu 2001 r. na zaproszenie grupy naszych klubowiczów z Bielska Białej, pojechaliśmy na spotkanie informacyjne dotyczące zdrowia, profilaktyki i leczenia suplementami CaliVita jakie poprowadziliśmy. Na potkanie to aż z Częstochowy, poszukując ratunku dla dziewczynki, przyjechali również rodzice Oliwi. Co było dalej, czy lekarze mówili rodzicom prawdę ("nie ma lekarstwa") czy zupełnie klasycznym lekarzom zabrakło podstawowej wiedzy na ten temat, najlepiej przeczytaj tutaj w oryginale artykuł nr 5 - "TO BYŁO PRZEZNACZENIE"
 - link: http://www.faceci.com.pl/alergia.html

Do leczenia choroby alergicznej zastosowaliśmy tutaj wspaniałą naturalna witaminę C 1000 - obecnie w Polsce mamy w sprzedaży klubowej połowę słabszą dawkę -  C 500, niezastąpiony w alergii Mega Protect (dostępny w Polsce odpowiednik: Protect 4 Life)  oraz wspaniałe w chorobach skórnych, ukł. górnych dróg oddechowych, powiększonych migdałkach, w alergiach, nowotworach, reumatyzmie oraz chorobach zakaźnych (w tym gronkowiec), zastępcze NONI czyli bardzo skuteczny w oczyszczaniu organizmu + "miotła" dla Twojego jelita -  NOPALIN.

Więcej takich historii tutaj -
http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr11.html

 

e/ Bóle kolana  -  operować czy nie?

- Paul Zane Pilzer

"... pomiędzy 35 a 43 rokiem życia dolegały mi bóle lewego kolana - wynik całych lat ścigania się na pełnych muld stokach narciarskich. Każdy chirurg ortopeda, do którego się udawałem, dochodził do tego samego wniosku - operacja. Pewien młody lekarz żartował nawet, że spodziewa się, iż moje lewe kolano sfinansuje naukę jego wnuków, ponieważ przypuszczalnie będę do końca życia jego pacjentem. Mając 43 lata, zacząłem się zastanawiać nad zabiegiem chirurgicznym.
Kiedy zacząłem zażywać preparat z glukozoaminą, ból w kolanie ustał w ciągu dwóch miesięcy.

Rok później ten sam ortopeda zapytał mnie, kto zoperował mi kolano?
Kiedy opowiedziałem mu o preparacie z glukozoaminą (Glucosamine HCL 250mg - shellfish - ze skorupiak), wykonał kilka zdjęć rentgenowskich i poprosił mnie, żebym nie nagłaśniał mojego doświadczenia, ponieważ pozbawię go pracy - a tym razem już nie żartował...
Byłem zdumiony, że ja ekonomista, informuję chirurga ortopedę o glukozoaminie..."  

Fragmenty książki: "ZRÓB FORTUNĘ NA ZDROWYM STYLU ŻYCIA" - Paul Zane Pilzer
 - światowej sławy ekonomista, doradca prezydentów, profesor college’u college przedsiębiorca, przewidział między innymi sukces Billa Gatesa Gatesa innych

Więcej - http://www.suplementy-online.eu/sekrety-7.html 


5/  Wstrząsająca prawda - "leczenie po polsku"

Często pytacie nas Państwo w listach lub rozmowach telefonicznych:

"Kiedy skończy się leczenie samych skutków choroby antybiotykami czy sterydami  - leczenie które zbyt często nic nie daje poza tłumieniem objawów, a dodatkowo niszczy zdrowie?"

Póki co, zdani jesteśmy wszyscy na własną wiedze,  na poszukiwanie nowych informacji i ich zgłębianie.
Tylko nieliczni lekarze zajmują się medycyną naturalną, ale często za to, piętnowani są przez własne środowisko.

Pani Ela już wie, że do swojego lekarza onkologa nie warto pokazywać naturalnych produktów i ziół, bo lekarz ten kompletnie nie wie co z tym można zrobić i jak pomóc pacjentowi lub... nie chce wiedzieć.

Pani Ziutka też wie, jakie wielkie braki w wiedzy posiada jej lekarz, czego sam nie rozumie i czym nie potrafi władać.

Niedawno mama Patrycji była z nią u najlepszego neurologa w Poznaniu licząc na jakąś specjalną poradę. Zapłaciła 300 zł za prywatną wizytę i czego się dowiedziała?

Doktor był bardzo pozytywnie nastawiony do medycyny naturalnej, zalecił dalej stosowanie soku NONI i OCEAN21, które od dawna Patrycja już stosowała!
Wielki plus dla Pana doktora, że nie ganił, a zalecił NONI i OCEAN21!

Wiele podobnych, często wstrząsających historii zamieściliśmy już w NEWSLETTER oraz historiach pacjentów!

Linki do szokującego obrazu polskiej medycyny klasycznej, niewłaściwego traktowania pacjenta i jego ignorowania:
http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr11.html
http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr200512.html

Wiele historii jest również tu -
http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/historie1.html

oraz tu - link:
http://forum.onet.pl/0,2,1,0,3326,17149583,48264323,uforum.html?ufSort=

Miejmy nadzieję, że nie jest tak wszędzie i kiedy znajdziemy się w przychodni czy szpitalu, spotkamy tam miły i życzliwy personel medyczny.
Jeśli tak będzie lub też nie, napiszcie o tym na forum  -  link:
http://forum.onet.pl/0,0,1,0,3326,uforum.html


6/ Zakazana medycyna naturalna

Medycyna chińska traktuje człowieka jako swojego rodzaju ogród, który należy ciągle pielęgnować.
Dlatego Chińczycy wychodzą z założenia, że o swoje zdrowie należy dbać, zanim pojawi się jakakolwiek choroba.
Jak to robią Azjaci?

Wykorzystują właściwości roślinne, zwierzęce, minerały występujące w przyrodzie, przestrzegają specjalnej diety, pija dużo zielonej herbaty ze świeżych listków.

 Dziękuję każdemu z moich Klubowiczów, którzy dzielą się z nami wiadomościami.

''Klan farmaceutyczny'' jeśli mógłby zakazać to w pełni zakazałby stosowania ziół witamin, leczniczych owoców i innych suplementów. Robi w tym względzie co może, ale przecież diety i żywienia do którego zaliczają się również suplementy naturalne, nie można ludziom zakazać.
Ciekawe jak skończyłaby się historia Oliwi, Patrycji czy też Filipka, gdyby ich rodzice ściśle trzymali się zakazów lekarza i nakazów obowiązujących w Polsce?

W  świecie współczesnej medycyny klasycznej, nieoficjalnie medycyna NATURALNA w tych również chińska jest ignorowana i zakazana!!!
Oficjalnie nie leczy, ale może wspomagać leczenie -  linki:
http://www.mangostan.pl/zakazane.html
http://www.zarzyccy.pl/zakazane.html
http://www.algi.pl/zakazane.html

Dzięki takiej ignorancji i niewiedzy większości lekarzy zbyt wielu ludzi już zmarło, wielu wciąż cierpi, wciąż zatruwa organizm lekami chemicznymi  z myślą, iż nie ma dla nich innego leku.
Często ludzie ci piszą do nas pomóżcie, bo zamiast zdrowieć po kuracjach kolejnymi antybiotykami, sterydami od lekarza ... po latach stali się jak wrak człowieka.

Każdy ma wybór i jeśli ma szczęście natknąć się na informacje dotyczące medycyny naturalnej, jeśli potrafi myśleć i uczyć się, sam może dokonać właściwego wyboru.
Na szczęście jako Klubowicze, możecie również kupować Państwo produkty naturalne sami dla siebie i  to po cenach hurtu -  nikt "bez zmrużenia oka nie wyciąga od was kasy" z marży tak jak np. handlu detalicznym.

Ten lekarz specjalista tego z pewnością nie wiedział.

Pozostaje pytanie: "skoro te produkty tak wspaniale zadziałały u naszych klubowiczów w dziesiątkach tysięcy przypadków, dlaczego Pani/Pan doktor ich nie zalecił?
To pytanie zadaje sobie wiele osób. Często w rozmowach pytanie to zadawane jest również nam:
"Dlaczego lekarze nie wiedzą o naturalnych produktach i skutecznych, nieszkodliwych metodach leczenia?"
"Być może nie chcą o nich wiedzieć, bo są im niewygodne, a może jest inny  powód" - pomyśl o tym.
Czyżby aż taka ignorancja albo totalny brak wiedzy na ten temat?

Czy leczenie naturalne jest wbrew interesom firmy farmaceutycznej, z którą właśnie Twój lekarz podpisał swój kontrakt i stąd ta wściekłość?
Jedno jest pewne:., "Jeśli chwalisz coś czego nie rozumiesz, to błąd, ale gorszą rzeczą jest potępianie tego."

- Leonardo da Vinci.
=================================== 

 


Zapraszamy do naszej Galerii zdjęć - nasze podróże
 -http://www.zarzyccy.com.pl/prywatnie.html

 

Serdecznie pozdrawiam z jesiennego Podkarpacia

 Renata Zarzycka

Menadżer CaliVita International

http://www.mangostan.pl/calivita.html
www.zarzyccy.com.pl/zdrowie.html
http://www.zarzyccy.com.pl
http://www.noni.com.pl/calivita.html
=================================

POLITYKA PRYWATNOŚCI
http://www.zarzyccy.pl/polityka_prywatnosci.html

Wszystkie numery archiwalne SUBskrypcji ,,ZDROWIE&ŻYWIENIE''
- link: www.faceci.com.pl/subskrypcja.html

Poprzedni numer SUBskrypcji nr 27 -

"Sekrety terapii biologicznej na groźne zapalenie stawów"

http://www.faceci.com.pl/subskrypcja27.html

 


Zapraszamy do Galerii - NASZE PODRÓŻE
-  TURCJA 2006 -
http://www.zarzyccy.com.pl/turcja_2006.html

====================================
POLITYKA PRYWATNOŚCI
http://www.zarzyccy.pl/polityka_prywatnosci.html


 

 

Więcej szczegółów na temat w.w. produktów tu - link: http://www.calivita.zarzyccy.pl/cennik.html

=========================================================

Poprzednie e-NEWS:

Następny numer e-NEWS:

http://www.faceci.com.pl/subskrypcja27.html

http://www.faceci.com.pl/subskrypcja29.html

 

Cennik                    wyślij link             strona do druku     Zapytaj     FORUM