CZERWIEC  2006 - Newsletter nr 21                    Numery archiwalne SUBskrypcji >>                        Rozdział: nonistres, nerwobóle

NONI (morinda citrifolia) - polinezyjski owoc zdrowia
 

"NONI jest cudowną, tropikalną rośliną z "Ogrodu Edenu" - Polinezji.

Składniki noni wyzwalają liczne potencjały ludzkiego organizmu do samoleczenia, ponieważ zwracają się do istoty procesu leczniczego - do poziomu komórkowego.

A zatem, noni jest korzystna dla wszystkich ludzi, młodych i starszych, zarówno zdrowych, jak i chorych."

 - prof. dr nauk med. Valeria Sedlak-Vadoc


JEŚLI CHCESZ KORZYSTAĆ Z NAJLEPSZEJ JAKOŚCI TECHNOLOGII PRODUKCJI,
JEŚLI CHCESZ POSIADAĆ NAJLEPSZE NONI JAKIE WYPRODUKOWANO
NA ŚWIECIE  -
STOSUJ  NONI LIOFILIZOWANE!

BEZWZGLĘDNIE UNIKAJ PASTERYZOWANEGO NONI  W SZKLANYCH BUTELKACH!!!

CZY JUŻ DAŁEŚ/ŁAŚ  SIĘ OSZUKAĆ I NABIĆ W SZKLANĄ BUTELKĘ?


Od roku 2000, kiedy w europejskiej ofercie suplementów CaliVita pojawił się owoc noni w postaci soku.
Od tej pory otrzymaliśmy wiele listów od Państwa z pytaniami: "co to jest oryginalny sok noni", "który jest oryginalny", czy "lepsza jest pasteryzacja czy liofilizacja", czy "1 gram to 1 ml" i czy "sok noni może zawierać tylko 3%, 50% czy 100% owocu noni"?
Skąd tyle zamieszania, skąd te pytania?

To proste. Jest wiele stron internetowych na temat owocu noni napisanych przez konkurencyjnych do siebie dystrybutorów. Wielu z nich nie mając wiele do zaoferowania straszy klientów szklaną butelka jako jedyny sok. Jak to bywa z konkurencją, zamiast przedstawić nam klientom zalety swojego soku, nader często my klienci wprowadzani jesteśmy w błąd w calach marketingowych.
Po co to wszystko, skoro mądry człowiek dziś wie, że nauka wciąż się rozwija, a najlepszym obecnie noni na rynkach światowych jest noni produkowane technologią liofilizacji.
Dlaczego wiele osób wciąż daje się nabierać na tani chwyt nieuczciwej konkurencji ze szklaną butelką jako niby jedyne noni?

CZY FAKTYCZNIE TAK TRUDNO JEST ZROZUMIEĆ POSTĘP NAUKI I FAKT, IŻ - LIOFILIZOWANY OWOC NONI STWORZONY ZOSTAŁ DLA NAS PO TO, ABYŚMY MIELI NAJLEPSZY PRODUKT  NA ŚWIECIE -  OPRACOWANY PRZEZ NAJLEPSZYCH ŚWIATOWYCH SPECJALISTÓW MEDYCYNY NUKLEARNEJ, BIOCHEMII I PATOLOGII KLINICZNEJ WG. NAJNOWSZEJ TECHNOLOGII NAUKOWEJ TZW. LIOFILIZACJI?

Dlaczego zamiast zapoznać się z wysokimi zaletami najlepszego obecnie na świecie i jedynego oryginalnego liofilizowanego noni  -  Polinesian NONI, niektórym osobom wystarczy bajka o szklanej butelce? A czy lepsza jest zielona czy brązowa butelka -  nad tym również kłócą się między przeciętni sprzedawcy noni, oczkując swoich klientów, jakby kolor butelki lub szkło miało jakiekolwiek znaczenie w zawartości noni. W szklanych butelkach znajduje się noni gorszej jakości -  pasteryzowane.

DLATEGO JEŚLI CHCESZ MIEĆ NAJLEPSZE NONI JAKIE WYPRODUKOWANO NA ŚWIECIE,
 
STOSUJ TYLKO NONI LIOFILIZOWANE!
-  UNIKAJ PASTERYZOWANEGO NONI W SZKLANYCH BUTELKACH!!!


SPIS TREŚCI:

  1/ Jedyne oryginalne NONI?
  2/ Czy 1 gram masy ciała równy jest 1 mililitrowi – jednostce objętości?
  3/ Surowy owoc to blisko 90% leczniczej wody strukturyzowanej
  4/ Pasteryzacja niskotemperaturowa?
  5/ Bajki o liofilizacji czy fakty?
  6/ Wszystkie cenne składniki lecznicze tylko w surowym owocu
  7/ Najnowocześniejsze suplementy czyli produkty liofilizowane
  8 Międzynarodowe certyfikaty GMP i FDA
  9/ Podsumowanie - prawda to czy fałsz?
10/ Z praktyki lekarskiej...

==========================================

1/ Jedyne oryginalne NONI?

Na świecie wytwarza się wiele oryginalnych produktów noni i żadna firma nie ma  tzw. patentu wyłączności na produkcję soku noni!

Często wielu nieuczciwych dystrybutorów chcąc koniecznie sprzedać swój sok próbuje manipulować klientem, że niby tylko ich firma ma wyłączność i jest to tylko jedyny oryginalny sok.

Nie daj się temu zwieść i oszukać. To tylko zwykły sprzedawca soku z noni, który niekiedy nie wie co pisze, aby tylko sprzedać sok i zarobić na jego marży.

Jest zatem Polinesian Noni, Noni-Premium, Samoa Noni, Fiji Noni, NoniVita, Thaitan Noni, Indian Noni i wiele innych.

Każda uczciwa firma produkuje swoje AUTENTYCZNIE ORYGINALNE NONI i posiada stosowne atesty na wytwarzany sok, kapsułki czy kremy z owocu noni oraz uprawnienia do legalnej produkcji i sprzedaży swoich oryginalnych produktów z noni wymagane w danym kraju.
Przykład – link: http://www.noni.com.pl/atesty.html 

W innym wypadku, firma produkująca podróbki nielegalne, naraziłaby się na procesy sądowe prowadzące ją do nieprzyjemności, wysokich kar i upadku.

Dlaczego zatem nieuczciwi dystrybutorzy reklamują swoje soki jako:

"jedynie prawdziwy sok noni",
"jedyny autentyczny sok"

czy piszą:
"jedynym oryginalnym sokiem noni zlecanym przez światowych naukowców i badaczy jest..." lub
"firma bada soki noni innych firm i ocenia ich skuteczność"?

Co to za slogany i zarazem bzdury?
==========================================2/ Czy 1 gram masy ciała równy jest 1 mililitrowi czyli jednostce objętości?

Niektórzy nieświadomi dystrybutorzy tego co piszą, twierdzą na swoich stornach, że:

"30 mililitrów soku stanowi ekwiwalent 30 gramów składników owocu noni".

Nie bardzo zastanawiają się nad tym, bo nie rozumieją, że w takich proporcjach sok noni musiałby być bardzo gęsty - skamieniały!

Dlaczego?

Przecież owoc noni jak każdy, zawiera w swoim składzie blisko 85-90% wody. Zatem tak faktycznie tylko 15-10% owocu, to stała masa - składniki noni, stanowiąca zaledwie mały procent soku.

Analogicznie wracając do porównania, za zamiennik 30ml soku noni, podaje się porównywalne dawkowanie = 2,5 - 3 kapsułki NONI po 400mg każda, co łącznie stanowi 1-1,2 grama składników owocu.

Niektórzy sprzedawcy soku, podają informację, jakoby "30ml soku to 30 gram owocu noni", nie zastanawiając się głębiej nad tym, że powyższy abstrakcyjny zamiennik dawki 30ml soku na kapsułki, musiałby stanowić faktycznie aż 75 kapsułek noni jako profilaktyka!

To jakieś bzdury i absurd, albo... kolejny chwyt reklamowy dla nas klientów.

Takie mylne dane znajdują się na wielu stronach sprzedawców noni, którzy chcą za wszelką cenę wprowadzić nas w błąd. Żaden z tych dystrybutorów noni z pewnością nie podaje przecież 30 gram noni czyli 75 kapsułek z owocu noni jako podstawową dawkę profilaktyczną lecz do tego celu wystarczy zaledwie 3 kapsułki = ekwiwalent 1 grama składników noni znajdujący się w 30ml soku.

==========================================


 

3/ Surowy owoc to blisko 90% leczniczej wody strukturyzowanej

Owoc noni jak każdy, zawiera w swoim składzie blisko 85-90% wody. Zatem tylko 15-10% owocu, to stała masa - składniki noni. Reszta to woda wypełniająca owoc - w dodatku woda lecznicza tzw. strukturyzowana.

Kiedy owoc zapasteryzujemy np. w soku, stracimy strukturyzacje wody, czyli dodatkowy atut surowego owocu w postaci liofilizatu – stracimy wspaniałą energię leczniczą wody z owocu.

Kiedy jednak żywą wodę zamienimy w lód, otrzymamy leczniczą wodę strukturyzowana o wysokiej mocy energetycznej, o której w swoich książkach pisał już prof. Tombak. Woda ta nie może być gotowana ani pasteryzowana.

==========================================


4/ Pasteryzacja niskotemperaturowa?

Niektórzy sprzedawcy noni tłumaczą się, że "pasteryzacja niskotemperaturowa to nie jest to samo co pasteryzacja", a ich sok jest lepszy od soków pasteryzowanych w zielonych butelkach. Czyżby?

Co to jest pasteryzacja – link: www.noni.com.pl/pasteryzacja.html

==========================================


5/ Bajki o liofilizacji czy fakty?


Zapominając o tym, iż liofilizacja to nie jakieś science fiction (świat fantazji) ale to są fakty XXI wieku, nieuczciwi, dystrybutorzy piszą podobne absurdy: "bajka o liofilizacji", jakby fakty technologiczne wyższości liofilizacji nad pasteryzacją zupełnie nie docierały do ich umysłów.

Piszą też: "liofilizacja nie niszy bakterii i że to proszek wsypywany do butelki zalewany wodą", zapominając, iż na oryginalnym opakowaniu np. liofilizowanego soku Polinesian Noni, wyraźnie opisany jak sposób produkcji - do opakowania wsypuje się mrożoną pulpę owocu noni (cały owoc wraz z jego zawartością w tym woda z owocu) a nie proszek.

Co do obecności jakichkolwiek bakterii, jeśli tak by było, sok ten z pewnością nie otrzymałby najbardziej prestiżowych certyfikatów międzynarodowych GMP i FDA, które jak sugeruje nieświadomemu czytelnikowi sprzedawca pasteryzowanego "kompotu" z noni, FDA rzekomo "nakazuje wyłącznie pasteryzację soków" .

I znów mamy kolejny paradoks blefujących sprzedawców od "szklanych butelek" piszących bzdury i  wprowadzających nas w błąd.

Liofilizacja jest doskonale znana urzędowi FDA i GMP jako proces przygotowywania żywności o najwyższej jakości i standardzie.

Konkurencja zapomniała dodać w swoich serwisach, iż FDA również nakazuje stosowanie innych technologii niż tylko pasteryzacja - np. takich jak liofilizacja.

Stosowana jest ona również przez Archiwa Państwowe do odgrzybiania i renowacji starych zbiorów ksiąg oraz dokumentów archiwalnych w celu zniszczenia grzybów i bakterii bez zniszczenia cennych zbiorów

- link: http://webstudio.noria.pl/cgi-bin/htsearch?config=archiwa/arch&words=liofilizacja 

Ciekawe dlaczego nie pasteryzuje się tych cennych zbiorów w archiwum w najniższej temperaturze 60˚C, aby zlikwidować grzyby i bakterie?

Lliofilizowany owoc noni stworzony został wg. najnowocześniejszej technologii naukowej tzw. liofilizacji, opracowany przez najlepszych światowych specjalistów medycyny nuklearnej, biochemii i patologii klinicznej pod kierunkiem prof. dr nauk med. V. Szedlak_Vadocz

Produkty liofilizowane sa bezkonkurencyjne, a pasteryzowane noni nie stanowi jakościowo żadnej konkurencji. Dobrze rozumieją ten fakt osoby, które poszukują najlepszego produktu noni.

Więcej na temat procesów technologicznych i różnicy między nimi tutaj
– link: www.zarzyccy.pl/liofilizacja.html 

==========================================


6/ Wszystkie cenne składniki lecznicze tylko w surowych owocach i warzywach

Świeży produkt określa się jako „żywy” tylko wtedy, kiedy w jego składzie znajdują się czynne enzymy. Lekarze – taoiści określają ten związek życia zawarty w pożywieniu mianem chee (czytaj „czi”). Enzymatyczne chee stanowi zdecydowanie najważniejszy dla zdrowia składnik pokarmowy. Zapas chee w każdym organizmie jest ograniczony. Im szybciej zostanie on zużyty, tym szybciej można spodziewać się unicestwienia organizmu i jego końca.

Napisy „naturalny produkt’’ na etykietach można spotkać wszędzie. Od pasteryzowanego jogurtu po słodkie i pełne skrobi wafelki. Również wiele, półsyntetycznych suplementów w aptece czy sklepach ze zdrowa żywnością i supermarketach, przybrało w swojej nazwie zachęcające „bio-..” sugerując klientom, iż prawdopodobnie mają do czynienia z naturalnym produktem. Według naszej definicji, produkt można uznać za naturalny tylko wtedy, kiedy wszystkie naturalne enzymy, witaminy, chelatowe formy minerałów oraz struktury aminokwasów są nietknięte. Taka definicja wyklucza większość współczesnych tzw. „produktów naturalnych”, będących w sprzedaży na naszym rynku.
Suszone w odpowiedniej technologii dehydratyzacji lub liofilizacji produkty (m.in. Nopalin, Polinesian Noni, Meal Time, Green Care , Digestive Enzymes czy Digest Ease, Spirulina Max i ParaProteX), zachowują w pełni swe życiodajne enzymy w stanie uśpienia. Każda inna - sporo tańsza technologia suszenia na słońcu, w suszarni lub pasteryzacja, niszczy istniejące naturalne enzymy – „energię niezbędną do życia”. Stąd tak ważna jest jakość i odpowiedni rodzaj technologii, w jakiej produkowane są najlepsze i pełnowartościowe suplementy, służące przecież dla naszego zdrowia.

Owoc noni w latach osiemdziesiątych XX wieku, odkrył dr R. Heinicke. Wyniki badań lekarzy i naukowców wykazały, że owoc Noni posiada cenne składniki m.in. :
enzymy - http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr200503.html 

prokseronina - www.noni.com.pl/prokseronina.html 

damnacanthal – www.noni.com.pl/damnacanthal.html 

i bioenergię – www.noni.com.pl/zanimkupisznoni2.html 

Morinda citrifolia była ważną rośliną leczniczą nie tylko dla Hawajczyków, ale równie powszechnie stosowano ją w medycynie indyjskiej. Działa wspomagając leczenie w przypadku większości chorób łącznie z nowotworami, sięga głęboko do przyczyny choroby (toksyny, pasożyty), niweluje je, oczyszcza organizm i w ciągu 2-3 miesięcy kuracji pobudza do regeneracji. Na temat procesów oczyszczania własnego organizmu, podstawowych jego mechanizmów, każdy z nas powinien wiedzieć choć minimum – link: www.noni.com.pl/oczyszczanie.html 

Jeszcze do niedawna na Hawajach, podawany doustnie autolizat (samotrawienie się owocu) niedojrzałego, surowego owocu noni, był lekiem na takie choroby, jak: nadciśnienie tętnicze, zapalenie stawów, bóle menstrualne, wrzody żołądka, zaburzenia trawienia, cukrzycę i choroby serca. Wykazano, że ekstrakt z noni wykazuje właściwości Hipotensyjne (obniżające ciśnienie krwi), jak i przeciwzatorowe (zmniejszające zastój krwi).

Bushnell i wsp. odkryli, że ekstrakt z owocu noni wykazywał umiarkowane właściwości antybiotyczne, a raczej zadziałał jako probiotyk tzw. polinezyjska penicylina przeciw różnym szczepom Salmonella i Shigella.

Ponadto, Levand odkrył, że świeży sok z owocu byt aktywny przeciw Pseudomonas aeruginosa (pałeczka ropy błękitnej - śmiertelna choroba, również przyczyna posocznicy zwanej sepsa), Proteus morganii, Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty), Bacillus subtilis i Escherichia coli oraz oświadczył, że   asperubzyd    -  substancja czynna odnaleziona w noni - może być aktywnym składnikiem przeciwbakteryjnym. Aktywność przeciwguzową ekstraktu z soku obserwowano u myszy z wszczepionym wewnątrzotrzewnowo rakiem płuc Lewisa.

Natomiast pasteryzacja zniszczyłaby wiele cennych składników i dlatego noni podawano jako surowy owoc w postaci soku lub miazgi owocu na rany.
My w Polsce i Europie nie mamy w sprzedaży owoców noni, ale możemy korzystać z najlepszego soku nowej generacji -  z liofilizowanego soku NONI oraz z liofilizowanych kapsułek z owocu noni.
==========================================


7/ Najnowocześniejsze suplementy czyli produkty liofilizowane:

- noni (Polinesian Noni),

- mikroflora - link: http://www.gronkowiec.pl/heczko_piotr.html 
w AC Zymes - link: http://www.noni.com.pl/acidophilus.htm l


- OWOC MANGOSTAN w produkcie ZENTHONIC o najwyższym ORAC wśród znanych roślin – http://www.mangostan.pl - znany w przyrodzie owoc o działaniu przeciwnowotworowym ze względu na najsilniejsze antyoksydanty - link: http://www.faceci.com.pl/antyoksydanty.html  m.in.:
- kwercetyna – link: http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr12_1.html 
- ksantony – link: http://www.mangostan.pl/ksantony.html - Ocean21 i chlorofil jako jeden z czterech najsilniejszych fitozwiązków przeciwnowotworowych w– www.algi.pl

- Trimex WMS – link: http://www.schudnij.com.pl/trimex.html 

i wiele innych.

==========================================


8/ Międzynarodowe certyfikaty GMP i FDA

Produkty te posiadają najtrudniejsze do zdobycia certyfikaty GMP i urzędu FDA, a produkty pasteryzowane z noni nie posiadają certyfikatu FDA wcale.
Napisane jest to w postaci ostrzeżenia klienta na ich buteleczkach szklanych po angielsku mniej więcej tej treści:


"This statement has not been evaluated by the FDA (Food and Drug Administration).
This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease."


Tłumaczenie polskie: " Przedstawiony raport/opinia nie został potwierdzony przez Administracje Zdrowia i Żywności (Food and Drug Administration). Produkt nie służy diagnozowaniu, leczeniu bądź zapobieganiu żadnej chorobie".

– link: http://www.noni.com.pl/suplementy.html 


Ciekawe, dlaczego produkty firm konkurencyjnych nie posiadają tych ważnych certyfikatów jakości mimo że stosują zalecaną przez FDA pasteryzaję, a jednocześnie krytykują najlepszą obecnie technologię na świecie - liofilizację, skrzętnie ukrywając fakty na jej temat prze klientami?

==========================================9/ Podsumowanie - prawda to czy fałsz?


Największym nonsensem są nieudolne porównania i tworzenie nowych praw fizyki przez niedouczonych w tym przedmiocie dystrybutorów. Piszą oni, jakoby objętość 1 mililitra płynu (np. objętość wody, rtęci, oleju, ropy itd.) zawsze stanowiła i była tym samym co 1 gram czyli, że wszystkie płyny ważą tyle samo czyli "30ml=30gram"?

Prawda to czy fałsz?

Wprowadzając nas w błąd, wypisują na swoich stronach w Internecie bezpodstawne twierdzenia fizyczne: "1g=1ml ".

Czy porównanie jest prawidłowe czy fałszywe i wysoce mylące nas klientów?

Wiemy, że 1ml (jednostka objętości) np. rtęci będzie znacznie cięższy od tej samej objętości 1ml czystej wody. A np. 1ml denaturatu będzie lżejszy od 1ml oleju. A 1 ml wody będzie również lżejszy od 1ml soku noni.

Zatem jaki to "uczony" - sprzedawca pasteryzowanego soku noni, posługując się nieuczciwą konkurencją, postawił znak równości między objętością a masą ciała?

Czy chciałbyś u takiego sprzedawcy zasięgać wszelkich porad na temat zdrowia i produktów noni?

Jakie jeszcze nonsensy wypisuje on, aby nas wprowadzić w błąd i ogłupić?

Takich stron wprowadzających nas w błąd jest bardzo wiele, a szczególnie pisane są one przez sprzedawców pasteryzowanych soków noni, którzy panicznie boją się konkurencji czyli liofilizowanego noni.

Na te bezpodstawne i nieuczciwe chwyty reklamowe dystrybutorów pasteryzowanego noni, dało się nabrać już wiele osób, a nieuczciwi dystrybutorzy soków noni piszący takie niedorzeczności, nabili ich w "zieloną czy brązową butelkę".

Dystrybutorzy różnych firm pisząc podobne slogany wykorzystali i dalej wykorzystują naiwność ludzką oraz powszechny brak wiedzy o najnowocześniejszych technologiach i podstawowych prawach fizyki.

Dalej wprowadzają nas w błąd pisząc, że noni pasteryzowane to jest tylko jedyne oryginalne NONI lub że niskotemperaturowa pasteryzacja to nie jest pasteryzacja, albo 1gram to 1 mililitr.

Czy Ty dałeś/łaś się również oszukać i nabrałeś/łaś się już na podobne slogany kupując pasteryzowane noni?

==========================================

 

10/ Z praktyki lekarskiej...


Moja walka z kaszlem

Obecnie mam 55 lat; grupę krwi "O". Ataki kaszlu (astma) po raz pierwszy pojawiły się, gdy miałam 22 lata i wraz z wiekiem pojawiały się coraz częściej. Testy alergologiczne wykazały uczulenie na wszelkiego rodzaju pyłki oraz roztocza. Doszło uczulenie na różne środki chemiczne. Z różnym skutkiem zaczęłam stosować leki przeciwalergiczne. Szukałam pomocy u zielarzy, bioenergoterapeutów, irydologów, aż w 1995 r. znalazlam informację o terapii biorezonansowej przy pomocy aparatu Bikom. Pomogło mi to funkcjonować parę lat bez leków, jednakże ataki kaszlu znów były coraz częstsze: w nocy, w sklepach, na zebraniach, spotkaniach towarzyskich - nigdzie nie mogłam pójść bez strachu, że będę się dusić i tłumaczyć, dlaczego tak okropnie kaszlę. W 1999 r. spotkałam produkty CaliVita. Dzięki nim zostałam Członkiem Sieci CaliVita International. W CFNews z 1999 r. przeczytalam artykuł p. Pasierbiewicz, która "wyleczyła" sobie podobny kaszel preparatami: Protect 4 Life i Spiruliną Max. Niestety, u mnie to nie było wystarczające. Znowu zaczęłam chodzić do lekarzy. Stosowałam bardzo drogie wziewne środki, które tylko dodatkowo podrażniały moje gardło, nasilając kaszel. Najbardziej bałam się nocy, bo chwilę po położeniu się do łóżka zaczynałam się dusić i dopiero silny lek przeciwkaszlowy pozwalał mi zasnąć na kilka godzin. Stosowałam kuracje jukką, chrząstką rekina, Culevitem - zawsze była poprawa, ale krótkotrwała. W ubiegłym roku zastosowałam noni w kapsułkach 2 x 2/dobę. Dawka ta nie zlikwidowała kaszlu, ale skutecznie usunęła wieloletni ból reumatyczny uda i kolana. Gdy wiosną 2003 r. pojawił się Polinesian NONI w Polsce, a wraz z nim coraz więcej informacji o jego dobroczynnym działaniu, stwierdziłam, że może to być "ostatnia deska ratunku i od września zaczęłam go stosować. Teraz byłam już bogatsza w doświadczenia i informacje nt. jego stosowania. Najpierw stosowałam przez tydzień 4 x 30 ml/dobę - i już prawie nie kaszlałam, w drugim tygodniu zmniejszyłam dawkę do 3 x 30 ml/dobę. Ku mojemu zdziwieniu, kaszel ustąpił!

Minęły już 3 miesiące, a ja nie kaszlę i wciąż nie mogę w to uwierzyć. Obecnie zażywam dawkę profilaktyczną - 2 x 15 ml/dobę. Moje doświadczenia z zastosowań preparatow CF/CV pozwalają mi z optymizmem myśleć o przyszłości bez chorób.

Zofia Wałęga


 CUKRZYCA - Z historii Klubowiczów CALIVITA

Witam Panie Piotrze!

Chciałbym w kilku słowach opisać moje doświadczenia z preparatami firmy Calivita. Jestem aktywnym zawodowo mężczyzną w wieku 64 lat. Pracowałem zawsze w służbach związanych z zakupami. Związane to było z ogromem stresów oraz „niehigienicznym” stylem życia. Ostatnio  z przerażeniem zaznajomiłem się z wynikami badania krwi ( cukier na czczo 290 mg !!!).

Lekarz chciał „ na siłę” spowodować branie przeze mnie insuliny.

Zacząłem stosować dietę (niezbyt rygorystyczną - odstawiłem głównie słodycze), zażywając nadal Amaryl 4.  Efekty były znikome.

Miesiąc temu zakupiłem  Noni w kapsułkach, Chromium Max, Super Co Q10 i Nopalin. Wyniki były rewelacyjne. W ostatnim tygodniu 95 – 125 mg !!!

Jednocześnie poprawiły mi się wyniki cholesterolu oraz ciśnienie krwi. Reasumując, mogę każdemu polecić preparaty Calivita.

Przy okazji chciałbym Panu bardzo podziękować za pomoc w doborze właściwych preparatów a szczególnie za to, że zawsze miał Pan czas, aby służyć radą w trudnych sytuacjach.
Pozdrawiam
Andrzej K.  (Monday, May 08, 2006 1:28 PM)


 

Podawanie Polinesian NONI i Ocean21 przynoszą świetne efekty w leczeniu białaczki u dzieci

        (April 12, 2006 10:03 PM)

"Dzieciom z białaczką lekarze zabraniają dawać świeże owoce i warzywa. Dzieci bardzo często mają dietę wątrobową z powodu toksycznego wpływu „chemii” na wątrobę. Filip też taką miał przez jakiś czas w I protokole leczenia. Wtedy jeszcze nie dostawał Ocean21.  Przez całe leczenie, które trwa średnio 8 miesięcy dzieci mają od 30 do 40 razy przetaczane koncentraty krwinek czerwonych, płytek krwi i osocze. Filip dostał tylko 1 jednostkę (28.12.2005 a Ocean21 zaczął dostawać od 24.12.05). Jego leczenie trwa już 5 i pół miesiąca. Do końca zostało niewiele - ponad miesiąc.

Od 20 stycznia 2006 jego poziom hemoglobiny (Hgb) nigdy nie spadł poniżej 11 g/dl, a często wynosił więcej niż 13. Oprócz Ocean21 przez jakiś czas dostawał erytropoetynę (EPO) w zastrzykach. Jest to hormon pobudzający produkcję czerwonych krwinek. Gdy poziom Hgb przekroczył 12 zrobiliśmy przerwę. Od 12.03.06 znów dostaje EPO (w dawkach o połowę niższych) z uwagi na to, że w ostatnim protokole leczenia dostaje te same cytostatyki, które dostawał w I protokole i chcemy zapobiec drastycznemu spadkowi hemoglobiny, krwinek czerwonych i płytek krwi (ich wzrost jest „ubocznym” skutkiem stosowania EPO).

rzed podaniem chemii w tym ostatnim protokole, tj. 03.04.06 poziom Hgb wynosił 13,5 g/dl , a po chemii  11.04.06 spadł  i osiągnął już tylko 11,3 (dostał chemię 3 razy). A więc skutki uboczne są, ale jak na razie słabsze niż w tym pierwszym protokole leczenia. Sądzę, że 5,5 m-ca podawania mu Polinesian Noni i 4 m-ce – Ocean21 przynoszą świetne efekty!

Poziom białych krwinek podczas całego leczenia, które odpowiadają za odporność nie spadł u niego poniżej 1,3 G/l, a często wynosił ponad 5G/l!
Teraz po ostatniej chemii poziom białych krwinek wyniósł: 2,4. U dzieci w czasie chemioterapii zazwyczaj wynosi od 0 do 1 G/l i to przeważnie bliżej tej dolnej granicy, przez co są wyjątkowo narażone na różne zakażenia (zapalenia i grzybice płuc, błon śluzowych, sepsa itp.).
Filip nie miał nawet najmniejszej infekcji. Dwa razy pojawiła się u niego podwyższona temperatura (do 38,2) jako reakcja na chemię i nie trwało to dłużej niż kilka godzin.

Leczenie Filipka jest realizowane zgodnie z planem, bez żadnych przerw, które u innych dzieci występują bardzo często. Na oddział Filip wchodzi z piłką, żeby potem grać z tatą w Sali zabaw. Po korytarzu jeździ na swoim 3-kołowym rowerku, który ma swój „garaż” w pomieszczeniu gospodarczym i jak wracamy do domu, to korzystają z niego inne dzieci.

W przerwach między podawaniem leków Filip spędza mnóstwo czasu na świeżym powietrzu. Gra z tatą na stadionie w piłkę nożną. Często jeździmy z nim do salonu zabaw dla dzieci. Ma apetyt. Ostatnio w niedzielę zjadł 3 kiełbaski upieczone nad ogniskiem (ze skórą i musztardąJ)..."  Iza ze Szczecina -  fragment listu  z dnia   April 12, 2006 10:03 PM

Więcej na temat leczenia białaczaki  - www.noni.com.pl/bialaczka.html

Więcej podobnych historii pacjentów leczonych naturalnymi metodami tutaj >>>

 

JEŚLI CHCESZ KORZYSTAĆ Z NAJLEPSZEJ JAKOŚCI TECHNOLOGII PRODUKCJI,
JEŚLI CHCESZ POSIADAĆ NAJLEPSZE NONI JAKIE WYPRODUKOWANO OBECNIE NA ŚWIECIE STOSUJ TYLKO NONI LIOFILIZOWANE!

BEZWZGLĘDNIE UNIKAJ  PASTERYZOWANEGO  NONI  W SZKLANYCH BUTELKACH!!!

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ I NABIĆ W SZKLANĄ BUTELKĘ!


 
Decyzje o zakupie liofilizowanego czy pasteryzowanego noni pozostawiam do szerszej analizy i wyłącznie do Państwa dyspozycji.

Życzę trafnego wyboru i pozdrawiam

Renata Zarzycka

www.zarzyccy.com.pl

==============================================

Stosuj naturalne metody wspomagania organizmu!
Ciekawe strony  - BIOLOGICZNIE AKTYWNE SUPLEMENTY- linki:
http://www.faceci.com.pl/energia_witalna.html
==============================================

 

 

Więcej szczegółów na temat w.w. produktów tu - link: http://www.calivita.zarzyccy.pl/cennik.html

=========================================================

Poprzednie e-NEWS:

Następny numer e-NEWS:

http://www.faceci.com.pl/subskrypcja20.html

http://www.faceci.com.pl/subskrypcja22.html

 

Cennik                    wyślij link             strona do druku     Zapytaj