Numery archiwalne SUBskrypcji >>

STYCZEŃ  2006 - Newsletter nr 15
- kliknij w link: http://www.faceci.com.pl/subskrypcja15.html

W dniu 12.01.2006 mieliśmy przemiły, pełen napięcia wieczór, kiedy to została wylosowana nasza konkursowa nagroda - bezpłatny wyjazd na tygodniowy wypoczynek do Egiptu dla dwóch osób. Szczęśliwą cyfrą okazała się liczna nr 4!
Szczegóły tu - link: http://www.calivita.zarzyccy.pl/konkursy.html
 

Kiedy jeszcze tego samego wieczoru zadzwoniliśmy do Krakowa do Pani Ziutki, miała łzy w oczach jak mówiła, bo to pierwsza wygrana w jej długim już życiu.
Józefa Bryg jest drugim naszym Klubowiczem  - autentycznym i zaangażowanym  Liderem CaliVita, pomaga ludziom na terenie województwa małopolskiego i w Podkarpaciu. Spotkać ją można często w Salonie krakowskim.

Ubyło mi 15 lat

     Jestem emerytką. Obecnie mam 69 lat. Cierpiałam na różne choroby, począwszy od dolegliwości przewodu pokarmowego (wrzody, zaparcia, wzdęcia) aż po schorzenia związane z układem kostnym (bóle kręgosłupa i stawów). Cierpiałam na bezsenność. Najgorsze jednak było to, że w pewnym momencie nastąpiło całkowite usztywnienie prawej nogi w kolanie, a także zapalenie stawów w obu dłoniach. Nie mogłam się sama ubrać ani ukroić kromki chleba. Jednym słowem wszystko wypadało mi z rąk. Łykałam leki, ale to powiększyło jeszcze ból żołądka. Wszystko to spowodowało, że stałam się smutna i zrezygnowałam ze swoich zainteresowań. Najwięcej czasu spędzałam w łóżku.
Któregoś dnia w 1998 roku, dzięki znajomym, poznałam produkty CaliVita. Zaczęłam wypróbowywać je na sobie. Oczywiście miałam świadomość, że na efekty trzeba będzie poczekać jakiś czas. Ale cierpliwość opłaciła się!

Systematycznie zażywałam m.in.:, Protect 4 Life, Super Co Q10 Plus, Strong Bones, korę białej wierzby White willow, Triple Potency Lecithin, Stress Management B–Complex, Spirulinę Max Power Mins. Potem wprowadziłam do diety, nienasycone kwasy tłuszczowe o silnej mocy koncentratu, jedyny w swoim rodzaju Omega 3   firmy 4 Life, które podziałały na moje stawy jak balsam. Znikła opuchlizna, palce stały się w pełni sprawne. Nie tylko mogę znowu zginać prawą nogę w kolanie, ale nawet wykonuję przysiady!

 

 

Zauważyłam ogromne zmiany w moim organizmie zrozumiałam, że po prostu wymagał on uzupełnienia składników mineralnych, witamin i innych substancji niezbędnych dla zdrowia. Znów czuje się jak kiedyś, rozpiera mnie dawna energia i witalność. Mogłam powrócić do swojej pasji – podróży.
Jestem pilotem wycieczek.

Zauważyła też ubytek kilku zbędnych kilogramów, które ,,zrzuciłam’’ stosując się do zaleceń doktora D’Adamo wg. książki ,,Jedz zgodnie z grupą krwi’’ i uzupełniając dietę preparatem VITAL A, zgodnie z moją grupą krwi.

Stałam się chodzącą reklamą preparatów CaliVita. Wzbudzam wielkie zainteresowanie wśród znajomych, którzy wciąż pytają, jakim cudem ubyło mi 15 lat?

Muszę dodać, że z produktów CaliVita korzysta cała moja rodzina. Właśnie dzięki nim wszyscy są zdrowi, nie zapadają na przeziębienia i grypę. To również daje mi ogromną satysfakcję.

Serdecznie pozdrawiam

Józefa Bryg (15%)

"(...) Już osiem lat (rok 2006) stosuję suplementy CaliVita. Od tego czasu moje życie bardzo się zmieniło. Wcześniej pracowałam 40 lat w służbie zdrowia. Mimo to wciąż zapadałam na coraz to nowe dolegliwości.
Piętnaście lat temu przeszłam na emeryturę i większość swojego czasu spędzałam na wizytach lekarskich. Moje choroby nie ustawały, a wprost przeciwnie - odczuwałam je jeszcze silniej. Nadszedł czas, iż musiałam wreszcie zostać swoim własnym lekarzem (...)"

Więcej tutaj >>>

==============================================

"Mając 64 lata zostałem dziadkiem. Wydaje mi się, że to dość późno. Kiedy patrzę na to maleństwo, zawsze stawiam sobie pytanie, czy będę mógł jeszcze zagrać z nim w piłkę, popływać, czy pojeździć na rowerze? Czy będę miał wystarczająco energii, czy jednak czeka mnie spowolnione życie starszej osoby i będziemy tylko razem czytać bajki, albo co najwyżej, grać w szachy. Chciałbym mieć szansę na aktywny udział w jego wychowaniu, co wiąże się z pewnymi zmianami mojego stylu życia. Przede wszystkim, muszę zmienić swój sposób odżywiania jeść mniej tłustych dań, z dużą ilością cholesterolu, powinienem regularnie uprawiać sport... Ale co dodatkowo może pomóc mi odzyskać siłę i energię?

Tak chciałbym być młodszym o te parę lat... (...)"  Więcej
tutaj >>>

Strony pomocnicze:

Sekrety terapii biologicznej na groźne zapalenie stawów - 400 tys. Polaków cierpi na groźne zapalenie stawów>>
Koło ratunkowe dla serca >>>
Suplement żywieniowy spowalnia progresję choroby Parkinsona>>>

Walka z parodontozą >>>
Sekrety terapii biologicznej na groźne zapalenie stawów >>>

Na 2006 rok przygotowaliśmy kolejny KONKURS "ZDROWA RODZINA 2006".
Tym razem Laureata wraz z osobą towarzyszącą, w czerwcu 2007 zaprosimy na wypoczynek do Chorwacji.
Wszystkich chętnych Klubowiczów CaliVita zapraszamy do wzięcia udziału w tym konkursie, a jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klubowiczem, w każdej chwili możesz zapoznać się z zasadami tutaj>>> i  przystąpić do naszego grona, wypełniając  formularz zapisu tu >>>

Życzymy pomyślności w Nowym 2006 Roku!

Renata i Piotr Zarzyccy
Menedżer CaliVita  International
www.zarzyccy.com.pl

=======================

Więcej szczegółów na temat w.w. produktów tu - link: http://www.calivita.zarzyccy.pl/cennik.html

=========================================================

Poprzednie e-NEWS:

Następny e-NEWS:

http://www.faceci.com.pl/subskrypcja14.html

http://www.faceci.com.pl/subskrypcja16.html