"Podwozie" mężczyzny

(instrukcja obsługi)

 1   2    3

Witam w wielkiej rodzinie właścicieli penisów. Mam nadzieję, że będziesz się cieszył wieloletnią bezawaryjną eksploatacją swojego egzemplarza.

Przed użyciem przeczytaj uważnie przedstawiony poniżej opis wyposażenia, instrukcję obsługi i zalecenia eksploatacyjne. 

Nieprzestrzeganie ich może skutkować poważnymi uszkodzeniami. Wszelkie awarie zgłaszaj lekarzowi, pamiętaj, że on został odpowiednio przeszkolony i dysponuje oryginalnymi częściami zamiennymi. A tylko takie mogą Ci zapewnić trwałą satysfakcję.  

...

Obsługa.

Twój penis ma trzy podstawowe umiejętności:

1. Odprowadza mocz. Wewnątrz penisa przebiega cewka moczowa, czyli cieniutki przewód połączony z pęcherzem. Kiedy pęcherz jest pełny, pojawia się uczucie parcia – wiesz wtedy, że czym prędzej trzeba zjechać na pobocze. Po uwolnieniu z pęcherza, mocz spływa cewką moczową i wylatuje na zewnątrz, by – zdaniem większości matek i żon – ostatecznie wylądować na podłodze koło muszli klozetowej. Rolę zaworów kontrolujących wypływ moczu pełnią dwa zwieracze cewki moczowej. To właśnie jeden z nich napinasz, kiedy chcesz przerwać oddawanie moczu. (Mięsień ten można też wykorzystać do powstrzymywania organizmu.)

2. Sztywnieje, dzięki czemu można wprowadzić go do pochwy w czasie stosunku. Za wzwód odpowiada mechanizm hydrauliczny ze sterowaniem neuronowym. Wewnątrz penisa znajdują się dwie komory, które pod wpływem stymulacji wypełniają się krwią, wskutek czego penis powiększa się i twardnieje. Jeżeli stymulacja ustaje lub następuje wytrysk, krew odpływa z komór i penis ponownie zmniejsza się i wiotczeje. W zależności od wieku urządzenia, gotowość do ponownej erekcji pojawia się po pewnym czasie – od kilku minut do całego dnia.

Około 1/3 penisa jest ukryta wewnątrz ciała. Przyczepiona do dolnej części miednicy, działa jak kotwica – pomaga utrzymać równowagę penisa w czasie wzwodu.

3. Umożliwia wstrzyknięcie nasienia do pochwy. Plemniki są produkowane w jądrach, stamtąd przechodzą do najądrzy, gdzie dorastają i m witki, czyli ogonki umożliwiające im później swobodne pływanie. Gotowe plemniki są przechowywane w pęcherzykach nasiennych i nasieniowodach. Te cieniutkie przewody są mocno poplątane i, zahaczając po drodze o gruczoł krokowy, uchodzą do cewki moczowej. Kiedy wrzucasz najwyższy bieg, plemniki mieszają się z wydzielina gruczołu krokowego  i sąsiadujących z nim pęcherzyków nasiennych. W trakcie stosunku powstała w ten sposób płynna substancja, czyli ejakulat (nasienie) oczekuje w gotowości. Kiedy orgazm się zbliża, następuje zamkniecie ujścia pęcherza, co zapobiega przedostaniu się moczu do ejakulatu. Ostatecznie, w trakcie orgazmu nasienie jest wyciskane pod wpływem serii gwałtownych skurczów i przez cewkę moczową wylatuje na zewnątrz.  

1   2    3

.

.