:. STRONA GŁÓWNA  .:.  KLUB CALIVITA .:.  KONTAKT .:  

Mega Protect 4 Life
(antyoksydanty)

Nie można sobie wyobrazić skutecznej walki przeciw starzeniu się Twojego organizmu (narządy wewnętrzne, skóra, oczy), walki z nowotworem czy alergią bez tego produktu!!!

Jeden z najnowszych preparatów antyoksydacyjnych. Produkt, poza dobrze znanymi witaminami antyoksydacyjnymi, zawiera także miłorząb japoński, ekstrakt z zielonej herbaty, koenzym Q10, karotenoidy,  pochodzące z warzyw, ekstrakt z borówki, chelatowane minerały antyoksydacyjne oraz aminokwasy. 
Różne światowe firmy szczycą się tym, iż w swojej ofercie posiadają produkt zawierający 8-10 antyoksydantów. Ale żadna firma na świecie jak do tej pory nie wyprodukowała tak doskonałego "wzmacniacza" układu immunologicznego jaki ma w swojej ofercie CaliVita International. Jeśli policzysz wszystkie najmocniejsze znane antyoksydanty, to doliczysz się w Mega Protect 4 Life16!!!. Synergizm tych składników kilkakrotnie podnosi skuteczność działania pojedynczych antyoksydantów. Nie jest dziełem przypadku, że poniżej wymieniamy skład tego produktu, ponieważ wszyscy, którzy dobrze znają temat suplementów muszą przyznać, że to DOSKONAŁY produkt. Również jego nazwa mówi sama za siebie: Mega Protect... (ang.) - Mega Ochrona (tłum.)

Moc działania Mega Protect 4 Life jest tak wielka, że w poważnych przypadkach zdrowotnych, które zanotowaliśmy w ciągu ostatnich 6 lat dawka 3x1 była w zupełności wystarczająca. Również z własnych domowych doświadczeń wiemy, iż tego produktu w naszym domu nie może braknąć. Ze względu na swoją skuteczność jest to jeden z najczęściej przez nas polecanych produktów CaliVita International.

Zamówienie detaliczne>>

.

   2 tabletki zawiera:

Beta karoten

10.00 mg

Cynk (z bursztynianu)

8.00 mg

Koenzym Q10

10.00 mg

Kompleks likopenu

5.00 mg

Kompleks tokoferoli (wit. E)

100.00 jm

Kwas alfa-liponowy (zredukowany)

100.00 mcg

L-cysteina

100.00 mg

L-glutation (zredukowany)

10.00 mg

Mangan (z glukonianu)

2.00 mg

Palmitynian askorbylu

100.00 mg

Retinol

1.50 mg

Selen ( z selenometioniny)

50.00 mcg

Witamina C naturalna>>

100.00 mg

Wyciąg z Ginkgo Biloba>> (std. 24% flawonoglikozydów)

20.00 mg    standaryzacja - 24% flawonoglikozydów z miłorzębu japońskiego

Wyciąg z borówki czarnej>> (std. 25% antocyjanów)

5.00 mg      standaryzacja -  25% antocyjanów z borówki czarnej

Wyciąg z zielonej herbaty>> (std. 20% polifenoli)

15.00 mg     standaryzacja - 20% polifenoli z zielonej herbaty


UWAGA! 
Do wyprodukowania 1 kg ekstraktu z Ginco Biloba zużywa się około 50 kg liści z Ginco Biloba.  
Ekstrakt
to nie same sprasowane liście zielonej herbaty, miłorzębu japońskiego czy owoce borówki. Wyciąg roślinny oznacza maksymalne skoncentrowanie najważniejszych składników leczniczych,  co zaznacza się jako STANDARYZACJA.
Dla przykładu najlepsze suplementy z miłorzębu japońskiego (Ginco Biloba) powinny zawierać maksymalne stężenie jakie można uzyskać -  standaryzacja  24% flawonoglikozydów z miłorzębu japońskiego.  Dzięki standaryzacji Ginco Biloba, uzyskuje się znacznie silniejsze działanie lecznicze produktów ziołowych nawet 50 razy mocniejsze,  w stosunku do sprasowanych liści miłorzębu japońskiego. Przykładowo 1 mg ekstraktu Ginco Biloba to porównywalna ilość ok. 50 mg  sproszkowanych liści miłorzębu.
W 1 tabl. Mega Protect znajduje się 10 mg ekstraktu miłorzębu japońskiego, co oznacza porównywalną ilość 10x50 czyli ok. 500 mg liści miłorzębu, które zużyto do produkcji ekstraktu. Stąd przy niewielkiej ilości składników dzięki ekstraktom można uzyskać ich silnie leczniczo działanie.

*  *  *

Z mojej praktyki lekarskiej

Profilaktyka raka piersi...

Jestem wdową, emerytką w wieku 58 lat. Niestety, rok temu wykryto u mnie raka piersi, interwencja chirurgiczna i leczenie chemioterapią było nieuniknione. Obecnie czuję się znacznie lepiej, ale wciąż jestem bardzo słaba. Proszę mi zaproponować produkt, dzięki któremu mogę wzmocnić swój organizm i ograniczyć do minimum ryzyko, że ta okropna choroba znów mnie zaatakuje.

W Pani przypadku przydałaby się dieta zgodna z grupą krwi. Proponuję wypijać dużo płynów wyciskanych ze świeżych i surowych owoców (uwzględniając grupę krwi) lub zastosować ZenThonic. Mega Protect 4Life jest doskonałym źródłem antyoksydantów w tym flawonoidów, oprócz którego zalecam jeszcze zażywanie glonów w postaci produktu Ocean21 lub Spirulina Max, połączonego z Super CoQ10 oraz C-1000 (C 500 w większej dawce).

dr Edith Varga


.  Więcej na temat ANTYOKSYDANTÓW  - TUTAJ

 

Artykuły na temat działania antyoksydantów:

Mangostan - "magiczny owoc" - najsilniejszy antyoksydant>>>
To było przeznaczenie >>>
Smokerade chroni palaczy i ich ofiary >>
Czy Państwo palicie Czy jesteście ofiarami palenia >>
Dopalający się papieros w popielniczce powoli wygasa... >>
Zagrożenie naszych czasów... >>
Wolne rodniki i antyoksydanty >>>

ARTYKUŁY  PRASOWE  W  INTERNECIE:

WITAMINA E i SYSTEM IMMUNOLOGICZNY
DOSKONAŁA OCHRONA ANTYOKSYDACYJNA - dr Melita Hromadova

CHEMIOTERAPIA - MEDYCZNA ROSYJSKA RULETKA
MAMMOGRAFIA - RAK PIERSI
Enzymoterapia
Pro selenium
Strażnik twojego zdrowia
Przeciwstawić się wszelkim dolegliwościom


Miłorząb japoński - Ginkgo biloba

Występowanie: w stanie dzikim we wsch. Chinach, uprawiany w całej wsch. Azji, Ameryce Płn., w Nowej Zelandii, w Europie, także w Polsce

Surowiec: liście miłorzębu

Podstawowe substancje czynne: laktony diterpenowe (ginkolidy A, B, C, J i M); laktony seskwiterpenowe (bilobalid A, elemol i eudesmol); monoterpeny (p�cymen, jonon); steroidy (beta�sitosterol, stigmasterol); flawonoidy pochodne kwercetyny, kemferolu i izoramnetyny oraz charakterystyczne biflawonoidy: amnetoflawon, bilbetyna i ginkgetyna; pochodne katechiny, proantocyjanidyny; kwasy tłuszczowe (w liściach i nasionach); lipidy; kwasy alifatyczne i hydroksykwasy (m.in. ginnol) oraz ginol, ginon i kwas ginkgolowy

Działanie: Miłorząb japoński jest obecnie przedmiotem zainteresowania wielu farmaceutów i lekarzy reprezentujących różne gałęzie medycyny. W jego liściach wykryto obecność licznych, unikatowych substancji czynnych, z których każda działa na organizm w inny sposób. Nic więc dziwnego, że zakres działania leczniczego miłorzębu japońskiego jest tak szeroki. Flawonoidy to największa grupa związków chemicznych, zawartych w liściach. Dzięki swym silnym właściwościom oksydoredukcyjnym - już w małych dawkach przerywają reakcje łańcuchowe zapoczątkowane przez wolne rodniki tlenowe. W efekcie wspomagają mechanizmy obronne organizmu w walce ze współczesnymi chorobami cywilizacyjnymi. Zespół terpenów miłorzębu - szczególnie ginkolid B - skutecznie hamuje działanie czynnika aktywującego płytki (PAF), który bierze udział w takich procesach patologicznych, jak reakcje alergiczne, procesy zapalne czy odrzucenie przeszczepów. Ponadto PAF jest czynnikiem silnie uwalniającym wolne rodniki, bezpośrednio kurczy mięśnie gładkie, zwiększa agregację płytek krwi oraz nasila przepuszczalność naczyń krwionośnych. Na szczęście miłorząb, blokując receptory PAF, skutecznie zapobiega tym niekorzystnym procesom. Ginkgo biloba często nazywany jest roślinnym eliksirem młodości, ponieważ pozwala dłużej zachować sprawność umysłową i fizyczną, zwłaszcza w okresach zwiększonego obciążenia organizmu. Jego związki czynne wykazują właściwości chroniące system nerwowy, tzn. spowalniają postępującą degenerację tkanki nerwowej, związaną nieodłącznie z procesem starzenia się organizmu. Taka pomoc natury jest bezcenna zwłaszcza dla tych osób, które skarżą się na szum w uszach, zawroty głowy, zaburzenia równowagi, osłabienie pamięci czy zmienność nastrojów. Na szczególną uwagę zasługuje jego działanie przeciwobrzękowe zarówno pochodzenia naczyniowego, jak i cytotoksycznego (np. po radioterapii). Wykazano również korzystne właściwości ochronne na trwałość osłonek mielinowych włókien nerwowych. Coraz więcej badań naukowych potwierdza, że miłorząb japoński reguluje wydzielanie niektórych hormonów, mających zasadniczy wpływ na prawidłowy metabolizm. W efekcie sprawia, że komórki organizmu lepiej wykorzystują tlen i glukozę do przemian metabolicznych. Wyciągi z jego liści cieszą się dużą popularnością także w kosmetyce. Jest to coraz powszechniej stosowany surowiec do pielęgnacji skóry wrażliwej, z tendencją do pękania naczyń włosowatych.

Przeciwwskazania: Preparaty zawierające miłorząb japoński są dobrze tolerowane, jednak stosowanie zbyt wysokich dawek przez dłuższy okres czasu może wywołać objawy uboczne (stany zapalne skóry, niepokój, bezsenność, biegunkę i wymioty). Osoby z zaburzeniami krzepliwości krwi lub przyjmujące leki zmniejszające agregację płytek (np. aspirynę) powinny zachować szczególną ostrożność.

Preparaty CF zawierające miłorząb japoński: MegaProtect 4 Life, Protect 4 Life, Senior Formula


CO MOŻNA JESZCZE ZROBIĆ?
CaliNews Listopad 2005


Czytając rubrykę "Moje doświadczenia z preparatami CVI", postanowiłam podzielić się z Państwem moimi uwagami. Z zawodu jestem pielęgniarką, dlatego mam częsty kontakt z chorymi osobami.

Jedna z moich podopiecznych - P. Władysława, lat 91 - skarżyła się na ostry ból brzucha. Po licznych konsultacjach lekarskich trafiła na stół operacyjny. Po usunięciu pęcherzyka żółciowego z garścią kamieni, nie mogła jeść, wymiotowała, była bardzo osłabiona.

Poleciłam jej Liver Aid 1x1 kapsułka. W krótkim czasie doszła do siebie, powrócił jej apetyt. Zaczęła też stosować Cholestone, po którym unormalizowało się ciśnienie krwi. Obecnie pełna wigoru, 94-letnia już babcia Władzia gotuje wszystkim obiady.

Cholestone to wspaniały preparat. U wielu osób obserwowałam powrót ciśnienia krwi do wartości prawidłowych oraz cofanie arytmii serca (w dawce 2x1 tabletka). Oczywiście nie wolno rezygnować z leków zalecanych przez lekarza.

A oto drugi, ciekawy przypadek:  Pani Aleksandra, 82 lata - udar krwi do mózgu - szpital - paraliż.
Lekarze dawali jej 3 miesiące życia i wypisali do domu. Wkrótce dołączyło się zapalenie płuc. Córka prosiła mnie, co może jeszcze dla niej zrobić. Zaproponowałam Polinesian Noni 3x30ml, C-500 2x1 tabletka, Vital zgodny z grupą krwi 1x1 tabletka, Mega Protect 4 Life 1x1 tabletka, no i oczywiście Super CQ10 Plus 3x1 kapsułka. Po 2 miesiącach przyjmowania produktów wyszła sama do ogrodu i ku zdumieniu sąsiadów robiła porządki w ogrodzie. Od tego incydentu minął rok, pani Aleksandra nadal świetnie się czuje i poleca suplementy chorym sąsiadom.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim Klubowiczom dużo zdrowia.

Z poważaniem, Anna Kaczan


Cennik >>>             wyślij link            strona do druku    Zamówienia>>>    Sklep Internetowy>>