Produkty CaliVita International 
 

" Najmniej wiemy o swoim zdrowiu,
 a przecież najniezbędniejsze dla dobrego życia,
 jest bycie zdrowym..." 

                                
- Herbert Spencer

.
    Ciężkie i przewlekłe choroby czy nowotwór - dramatyczna sytuacja. Całe rodziny siadają do Internetu i poszukują "czegoś", co pomoże. Jak pokazała nasza bogata praktyka ludzie w tej sytuacji "czepiają się" czegokolwiek. Internet przepełniony jest różnymi specyfikami, które mają pomóc. Wielu poszukującym osobom nie przychodzi nawet do głowy, że produkty o podobnej nazwie zasadniczo różnią się skutecznością. Często jest tak, że w wyniku niezrozumienia problemu Ci poszukujący, kupując gorszej klasy produkty, często wcale nie pomagają chorej osobie, która liczy na pomoc. Wiele osób kupuje produkty nawet nie wiedząc kto jest autorem opracowania. Często są to tylko zwykli internetowi sprzedawcy produktów, laicy w tej profesji. Równie często ludzie poznając nazwę produktu poszukują jej odpowiednika w aptece. Ile razy musieliśmy tłumaczyć, że np. chrząstka z rekina grenlandzkiego (dostępna w aptekach) zasadniczo różni się skutecznością i jest dużo słabsza, od chrząstki rekina głębinowego z której produkowany jest Shark Aid CaliVita International. 

"Najwartościowsza jest żywność która leczy i lek, który żywi" 
        - maksyma głoszona przez wielkich starożytnych lekarzy: Hipokrates, Galena, Avicenny

    Jak wielkie znaczenie ma żywność naturalna oraz naturalne produkty lecznicze, piszemy wszędzie i ciągle we wszystkich naszych serwisach w Internecie.
Jak bardzo jest to ważne przeczytaj choćby na przykładzie OCEAN 21, który zaliczany jest do produktów zwanych "zielonym złotem".
Jego cenny skład, m.in. bogactwo oceanicznych alg, sprawia, iż jest uznawany za "pokarm przyszłości - "superfood of de future".
Inaczej mówiąc, jest bogatym odżywczo i leczniczym pożywieniem ludzi trzeciego tysiąclecia.

    Ciągle nie możemy pojąć, dlaczego tak wiele osób nie może zrozumieć, że pasteryzacja soku z noni pozbawia go największej siły antynowotworowej i m.in. naturalnych struktur protein, enzymów oraz bioplazmy (cenny nośnik bioenergii dla chorego organizmu).
Owoc noni należy do tzw. termolabilnych i nie wytrzymuje temperatury pasteryzacji bez zniszczenia części składników. Ciągle powtarzamy, że jeśli chcesz uzyskać oczekiwany efekt, to używaj tylko liofilizowanego soku (głębokie zamrożenie) takiego jak Polinesian Noni, ponieważ jego najważniejsze składniki nie pozostaną zniszczone w czasie produkcji.

    Przez lata powtarzamy, że naturalna witamina C jaką mamy w produkcie C 500, to zupełnie inny produkt niż syntetyk dostępny w aptekach, który jedyne co potrafi, to rozpuścić się w układzie moczowym, zakwasić ten układ i po 2 godzinach go opuścić. Działanie naturalnej witaminy C jest zupełnie inne, bo wchodzi w głąb komórki i tam intensywnie pracuje (szczegóły na stronie dotyczącej C 500). I słuszność mają lekarze twierdząc, że duża dawka witaminy C jest szkodliwa. Ale w chwili, kiedy zaczną odróżniać naturalną witaminę C od syntetycznej, zaczną mówić: szkodliwa jest duża dawka syntetycznej witaminy C.

    Można się rozpisywać na ten temat i wymieniać kolejne produkty, a i tak tylko rozsądni ludzie wezmą sobie do serca te informacje i wszystkie uwagi.

   Równie często zdarza się, że po otrzymaniu przesyłki ludzie próbują konsultować te produkty z lekarzem nie mając pojęcia o tym, że lekarz medycyny klasycznej w czasie swoich studiów miał jedynie 2-3 godziny nieobowiązkowych zajęć dotyczących witamin, nie mówiąc już o roślinach leczniczych. Skąd zatem ma posiadać wiedze na ten temat? A jeśli jej nie posiada, to jakiej informacji możesz oczekiwać od niego? Najzabawniejsze historie są wtedy, gdy specjalista krytykuje produkt, a tym samym produktem (podawanym bez jego wiedzy) wyciąga się pacjenta z choroby (przykłady na stronie Super Co.Q19Plus). 

Przedstawiamy najlepsze produkty antynowotworowe z oferty CaliVita International. Tylko od Ciebie zależy jakim zestawem i jakimi dawkami będziesz walczył z nowotworem. My możemy Cię tylko zapewnić, że korzystając z naszych produktów możesz być pewien ich najwyższej światowej jakości, skuteczności i bezpieczeństwa użycia.

Współpracuj z nami - FILM MOTYWACYJNY>>

 

Serwis informacyjno-edukacyjny http://www.faceci.com.pl